Halk Sağlığı Haftası nedeniyle Serdivan Belediyesi ve Serdivan İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından Cadde 54 Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikte kurulan stantlarda kanser taraması, tansiyon ölçümü, şeker ölçümü, obezite taraması, yaşlı gözlem taramaları ve farkındalık etkinlikleri yapıldı.
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, protokol üyeleri ve tüm katılımcıların şahitliğinde etkinliğe katılan sağlık çalışanları Ebe İrem Zülal Topçuoğlu ve Hemşire Alper Arslan çiftinin nikahını kıydı.

halk_sagligi_haftasinda_evlendiler3
Genç çifte mutluluklarının ömür boyu sürmesi temennisinde bulunan Alemdar, yoğun çalışma temposuyla toplum sağlığı için en ön safta yer alan sağlık çalışanlarının Halk Sağlığı Haftasını kutladı.

halk_sagligi_haftasinda_evlendiler2
Programda, Sakarya Vali Yardımcısı Muhsin Çatmadım, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü, SEAH Başhekimi Fikret Halis, Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, Serdivan İlçe Jandarma Komutanı Ast. Kd. Bşç. Nuri Çiftçi, İlçe Sağlık Müdürü Ömer Balcı, İlçe Emniyet Müdürü Sibel Özkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı ve Serdivan Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Can stantlardaki uzman ve yetkililerden bilgi alırken, etkinliğe katılan vatandaşlarla sohbet ettiler.

halk_sagligi_haftasinda_evlendiler5halk_sagligi_haftasinda_evlendiler4