TARAFTARLARIN NABZINI TUTTU

Türkiye’nin en geniş ürün  yelpazesine sahip dijital varlık alım-satım platformu Bitexen, 12-30 Eylül tarihleri arasında yaptığı bir anketle sponsor olarak destek verdiği kulüpler için taraftarların nabzını tuttu. Bitexen Club platformu üzerinden yapılan anket kapsamında Adana Demirspor taraftarı bu yılın en beğenilen transferi olarak Henry Onyekuru’yu seçti.

DİĞER TAKIMLAR

Fraport TAV Antalyaspor taraftarı kendi takımları için Haji Wright’ı yılın en beğenilen transferi olarak görüyor. Bitexen Giresunspor’da Riad Bajic, Atakaş Hatayspor’da Kevin Varga, Demir Grup Sivasspor’da Charilao Charisis, Sakaryaspor’da Kabongo Kasongo ve Çaykur Rizespor’da Anthony Van Den Hurk ankete katılan taraftarlar tarafından takımları için yeni sezonun en beğenilen transferleri olarak seçildi.

953fbceb-2c7f-4cbf-97ad-9f6bcd6a62e2

TARAFTAR KASONGO’DAN MEMNUN

Sakaryaspor taraftarı takımları için bu yılın en beğenilen transferi olarak Kabongo Kasongo’yu (%47) görüyor. Anket sonuçlarına göre Kongolu forvet oyuncusunu sırasıyla Deni Milosevic (%29), Artem Kravets (%9), Isaac Donkor (%5), Patrick Banza (%3), İsmail Erdoğan (%3) ve diğerleri (%4) takip etti.