ÇALIŞMALAR YENİDEN BAŞLADI

Sakarya Ticaret Borsası’nın sanatın evrensel dilinden ilham alarak sosyal sorumluluk kapsamında kurduğu Sakarya Ticaret Borsası Korusu 9 Haziranda ilk çalışmalarını başlamıştı. Koro yaklaşık bir aylık çalışma döneminin sonunda 12 Temmuz Çarşamba akşamı Adapazarı Orhangazi Kültür Merkez’inde dinleyicilere keyifli bir konser deneyimi yaşatmıştı.  Sakarya Ticaret Borsası Korosu, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında konser faaliyetlerine devam etmek amacıyla 6 Ekim Cuma akşamı çalışmalarına tekrar başladı.

WhatsApp Image 2023-10-08 at 13.39.46

İLK KONSERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Koromuz geçtiğimiz temmuz ayında Türk Halk müziğinin güzel eserlerinin seslendirildiği ilk konserini gerçekleştirdi. Yeni çalışma döneminde daha güzel işler icra edeceğimize inanıyorum. Sosyal sorumluluğumuzun bir parçası olarak müziğe olan sevgi ve bağlılığı paylaşan amatör ve profesyonel müzisyenleri bir araya getirmek, birlikte güzel eserle icra etmek bizim için çok önemli.

WhatsApp Image 2023-10-08 at 13.40.33

Bakkalları heyecanlandıran girişim Bakkalları heyecanlandıran girişim

BÜYÜK MUTLULUK DUYACAĞIZ

Koromuzun müzik direktörlüğünü üstlenen deneyimli müzisyen İlker Gökkaya teşekkür eder, yeni dönem çalışmalarında kendisine ve ekipte yer alan arkadaşlara başarılar dilerim. Bu dönem de koromuza katılarak müzikal bir yolculuğa çıkmak isteyen tüm müzikseverleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız” ifadelerine yer verdi. 6 Ekim günü başlayan koro çalışmaları her hafta cuma günü saat 17.30 – 19.30 saatlerinde gerçekleşecektir. Sakarya Ticaret Borsası Korosu’na katılmak isteyen sanatseverler, başvuru ve detaylı bilgi için 0541 503 42 54 iletişim numarasına ulaşabilirler.