Emanetçi Tiyatro kahkahaya boğdu Emanetçi Tiyatro kahkahaya boğdu

Akademiden yapılan açıklamaya göre; başvurular 6-18 Kasım tarihleri arasında online olarak alınacaktır. Her katılımcı en fazla 3 ders seçebilir. Başvuru sonuçları 19 Kasım Pazar günü fikirvesanat.org adresi üzerinden ilan edilecektir. Kontenjanlar başvuru önceliğine göre belirlenmektedir. 
Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi Güz Dönemi Dersleri 20 Kasım-25 Aralık tarihleri arasında 5 hafta boyunca devam edecektir. Ders seçimi yapılırken ders isminin yanında yer alan gün ve saat bilgileri katılımcılar tarafından dikkate alınmalıdır.

Açılış Dersi İki Rektörümüzden
Akademinin "Gelecekte Bizi Nasıl Bir Dünya Bekliyor"  başlıklı açılış dersi 15 Kasım Çarşamba Günü saat 19:00’da Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamza Al ile Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık'ın katılımı ile gerçekleştirilecektir. Açılış dersine katılım için başvuru gerekmemektedir. 
serdivan_fikir_sanat_akademisi2
20 Uzman İsimden 20 Ders
Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’nin açıkladığı takvime göre 20 farklı isim, 20 dersbaşlığıyla 5 hafta sürecek akademi programında, başvurusu kabul edilen katılımcılarlabuluşacak.Gökhan Atalı,Fatma Zehra Toçoğlu,İsmail Talha Duman,Nurhak Gürel,Mehmet Rakipoğlu,Tuncay Kardaş,Songül Ergün,Cem Özkurt,Servet Kızılay,Rahmi Karakuş,Orhan Altuğ,Ersin Berk,Mehmet Kaya,Selda Kavas Afacan,Köksal Şahin,Soner Duman,Ayhan Koçkaya,Tuba Marmara,Kadriye Kobak, Özge Sena Kocacık Şahingibi alanında uzman isimler, Akademi’nin 2023-2024 GüzDöneminde yer alacak.Başvuru Sonuçları 19 Kasım’daPrograma başvuran katılımcılar başvuru sonuçlarını 19 Kasım Pazar günüfikirvesanatakademisi.org üzerinden öğrenebilecek.