Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehrin dört bir yanında ulaşım arterlerini yenilemeye ve vatandaşlara daha güçlü bir altyapı sunmak için yoğun bir mesai harcıyor.

Başkan Alemdar çalışma arkadaşlarıyla bayramlaştı Başkan Alemdar çalışma arkadaşlarıyla bayramlaştı

Sehit Mehmet Karabasoglu Caddesi’nde Asfalt Calismalari Basladi (2)
VİTES YÜKSELTTİ
Asfalt çalışmaları için dönem başladı ve YOLBAK ekipleri merkez ile ilçelerde vites artırmaya başladı. Son olarak SASKİ’nin altyapısını sil baştan yenilediği, bin metrelik yeni yağmur suyu ile içme suyu hattını kazandırdığı Serdivan’ın en önemli güzergahlarından birisi hastane kampüsü caddesinde işlemlerde sona gelindi.

Sehit Mehmet Karabasoglu Caddesi’nde Asfalt Calismalari Basladi (5)
ASFALT SERİMİ TAMAM
Şehit Mehmet Karabaşoğlu Caddesi yol genişletme işlemlerinden sonra daha geniş ve ferah bir ulaşım arterine dönüştü ve altyapıdaki işlemlerin ardından sıcak asfalt süreci başladı. Caddenin 400 metrelik kısmında sıcak asfalt serimi başladı. Kritik ulaşım ağı, asfalt seriminden sonra yeni ve estetik bir görüntüye kavuştu.

Sehit Mehmet Karabasoglu Caddesi’nde Asfalt Calismalari Basladi (3)
İKİNCİ ETAP BAŞLIYOR
Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı ekipleri 2 bin ton sıcak asfaltın işlemini tamamladı. Caddenin diğer kısmında ise ikinci etap çalışmaları 3 Haziran’da başlayacak.

Büyükşehir ekipleri, bu tarihten itibaren sürücüleri alternatif güzergahlara yönlendirdi. Çalışmanın en kısa süre içinde bitmesi bekleniyor.

Sehit Mehmet Karabasoglu Caddesi’nde Asfalt Calismalari Basladi (4)

Editör: Tuğrul Gümüşel