13 yıldan beri pazarcılık yapan Mevlüt Akın, tezgahın başında söylediği şarkılarla sosyal medyada fenomen oldu. Videoları 1 milyonun üzerinde izlenen ve 500 bin takipçisi bulunan Akın, vatandaşların da ilgisini çekiyor. 
Akın’ın pazarda vatandaşları eğlendirdiğini belirten Tülay Sevinç isimli vatandaş, “Çok beğeniyorum, neşe katıyor. Değişik bir atmosfer oluşturuyor. Pazara geldiğimizde bizi eğlendiriyor. Pazara gelmesini bekliyorum, ben de gelip geziyorum stres atıyorum. Aynı zamanda sosyal medyadan da takip ediyorum” dedi.
fenomen_pazarci2
“Hem işimi yapıyorum, hem kazanıyorum hem de eğlendiriyorum”
Fenomen pazarcı Mevlüt Akın, “Sakarya ve Düzce’de pazarlara gidiyorum. Sakarya’da Arifiye ve Erenler’de tezgah açıyorum. Cuma ve Cumartesi günleri de Düzce’de tezgah açıyorum. 13 yıldan beri pazarcılık yapıyorum ve uydurduğum sözleri ritme dökerek satış yapıyorum. Bununla birlikte hem kendimi, hem de müşterilerimi eğlendiriyorum. Satışlarımıza da büyük etkisi oluyor. Beni yıllardır tanıdılar. Art niyet yok, ne desem de hoş görüyorlar. Çünkü beni evlatları gibi görüyorlar. Çektiğim videoları sosyal medyada öylesine paylaştım. Beğenildi, sevildi. Ben de her geçen gün yeni bir şeyler katmak için çaba gösteriyorum. Hem işimi yapıyorum, hem kazanıyorum, hem de eğlendiriyorum. Sosyal medyada 500 bine yakın takipçim var. Her geçen gün artıyor. İnsan doğal olursa, prensipli olursa her mecrada sevilir ve sayılır” diye konuştu.

fenomen_pazarci4

Sakarya'da bugün hava nasıl olacak? Sakarya'da bugün hava nasıl olacak?

fenomen_pazarci5

fenomen_pazarci3