AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan ile beraberindeki kadınlar, ilçe ziyaretlerini Sapanca ile devam ettirdi. 
İlk olarak Sapanca Kaymakamı Abdürezzak Canpolat’ı makamında ziyaret eden AK Partili kadınlar ardından AK Parti Sapanca İlçe Başkanı Şafak Başoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. İlçedeki proje ve faaliyetler hakkında bilgi almak için Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’i ziyaret eden heyet, ilçeye yeni atanan Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz’a da hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler.

BBP KÜLLERİNDEN YENİDEN DOĞACAK! BBP KÜLLERİNDEN YENİDEN DOĞACAK!

sapanca_gezi2
AK Partili kadınlar daha sonra ise Sapanca Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan içerisinde yarı olimpik yüzme havuzu, aqua park ve amfi tiyatro bulunan Kırkpınar Gençlik Merkezini, Kurtköy Park proje alanını ve Tepebaşı mahallesinin park alanını, İstanbuldere Rekreasyon alanındaki spor aletleri ve alev ağaçları gibi halkın hizmetine sunulan alanı, yapımı süren Göl Mahallesi Seyir Parkı’nı, bisiklet yolu kazandırılan Akçay Fevziye Mahallesini, Engelsiz Kafe’yi ziyaret ettiler.  Sakarya Büyükşehir Belediyesine ait Sapanca'daki Fidan A.Ş üretim merkezini de gezen heyet Doç. Dr. Türkay Türkoğlu'ndan fidanların yetiştirilmesi ve pazarlanmasıyla ilgili bilgi aldı.

sapanca_gezi3

Ziyaretlerini tamamlayan Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan ve heyeti kendilerine eşlik eden Sapanca Meclis Üyesi Ayşe Kösemen’e,  İlçe Kadın Kolları Başkanı Arzu Akçay’a, ziyaretleri sırasında kendilerini ağırlayan İlçe Kaymakamı Abdürrezak Canpolat’a, İlçe Belediye Başkanı Özcan Özen’e ve İlçe Başkanı Şafak Başoğlu’na misafirperverlikleri için teşekkür ederek ilçeden ayrıldılar.

sapanca_gezi5sapanca_gezi4