Sapanca Gölü etrafı Kocaeli ve Sakarya’da iç ve dış turizmin artmasıyla birlikte gözde bir lokasyona çevrildi. Bununla beraber bölgede birçok işletme açıldı. Nokta Gazetesi'nin haberine göre bayram tatilini fırsat bilen vatandaşlar hem serin, hem de havadar bir ortamda vakit geçirmek için Eşme’de Sapanca Gölü kıyısında bulunan bir kafeyi tercih etti.

ADETA ŞOK GEÇİRDİ
Kafede iki tost, iki limonata ve bir soda siparişi veren müşteriler hesap ödemeye geçtiklerinde karşılaştıkları fiyatla adeta şok geçirdi.

Türksat 6A'da bir aşama daha atlatıldı Türksat 6A'da bir aşama daha atlatıldı

Www.noktagazetesi.com.tr Esmede Dudak Ucuklatan Hesap Bir Tost Ne Kadar Pahali Olabilir Sok Gecirdiler Whats App Image 2024 06 22 At 15.18.25
BİLE BÖYLE FİYAT ZOR
Gelen hesapta iki tost, iki limonata ve bir soda için 750 TL hesap çıkarıldığını gören vatandaşlar, “Biz bu kafeyi son zamanlarda çok sık övüldüğü için tercih ettik. Açıkçası göl kenarında, biraz daha serin bir havada keyifli vakit geçirmek için gittiğimiz kafe, bize çıkardığı hesapla şok geçirtti. İstanbul’da en lüks semtlerde ya da İzmit çarşıda en gözde mekânlarda bile zor çıkarılabilecek hesapla Eşme’de karşılaşmak bizi sarstı" dedi.

Editör: Zhantor Jateey