EVLENME TEKLİFİNİ REDDETTİ!
Edinilen bilgilere göre, İstanbul Bağcılar, Bağlarbaşı Mahallesi'ndeki bir evde meydana gelen olayda 48 yaşındaki Filiz Çilingir (Akçay), Sakarya'da vinç kiralama şirketi sahibi Barbaros Tüzün ile birlikte yaşıyordu.

Barbaros Tüzün, bir süre önce Filiz Çilingir'e evlenme teklif etti, ancak Filiz Çilingir teklifi reddetti. Reddin ardından Tüzün ile aralarında bir tartışma başladı ve Filiz Çilingir, ilişkiyi sona erdirmeye karar verdi.

3 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ!
Barbaros Tüzün, dün sabah saatlerinde Sakarya'dan İstanbul'a gitti ve eve girdikten kısa bir süre sonra silah sesleri duyuldu. Komşular, durumu hemen polise bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri apartman boşluğunda bulunan anne Filiz Çilingir ve 14 yaşındaki kızı Selin Akçay'ın hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ekipleri kendisini daireye kilitleyen silahlı saldırganı ikna etmeye çalıştı.

1-1317
İNTİHAR ETTİ
Bir süre sonra evden tek el silah sesi duyuldu. Koçbaşı ile kırılan kapıyı açan ekipler Barbaros Tüzün'ün başına bir el ateş ederek intihar ettiğini belirledi. Cesetler, olay yerinde yapılan incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Diğer kız çocuğu ise olaydan 20 dakika önce evden çıktığı için bu trajediden kurtuldu.

İki otomobil kafa kafaya çarpıştı! 1'i ağır 3 yaralı İki otomobil kafa kafaya çarpıştı! 1'i ağır 3 yaralı

SEVGİLİSİNİN BÜYÜK KIZINA SESLİ MESAJ GÖNDERMİŞ
Olaydan sonra Filiz Çilingirin büyük kızı İ.A. (18) eve geldi. Tüzün'ün o saatlerde işte olan İ.A.'ya sesli mesaj göndererek, "Annen ile kardeşini öldürdüm, cenazeleri merdivende" dediği öğrenildi.