MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Yusuf Alemdar, Hendek’te yapımı tamamlanan Rasimpaşa 112 Acil Servis İstasyonu ve Sosyal Tesislerin açılışına katıldı. Yoğun bir katılımla gerçekleşen açılışta, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Sakarya Milletvekilleri Lütfi Bayraktar ve Ali İnci,Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü ve İl Gençlik ve Spor Müdürü Nevzat İnançyer aldı. Program sonunda Başkan Adayı Alemdar ve protokol üyeleri Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nu makamında ziyaret etti.

PROJE (3)-2

3 BİN 470 METREKARELİK MAHALLE YAŞAM MERKEZİ

Hendek Belediyesi’nin son 5 yılda 10 mahallede inşa ettiği mahalle yaşam merkezlerinden biri olan Rasimpaşa Park ve 112 Acil İstasyonu, 3 bin 470 metrekare toplam alana sahip.Acil vakalarda anlık müdahalelere katkı sunacak 10 personel, 45 araçlık cep otopark, gençler için futbol, basketbol ve voleybol sahaları, 0-3 ile 0-7 yaş arası çocuklar için oyun sahaları, dinlenme, yürüyüş ve spor alanlarını bünyesinde barındırıyor.

PROJE (2)-2

"Serdivan sevdasıyla hız kesmeden hizmete devam" "Serdivan sevdasıyla hız kesmeden hizmete devam"

HENDEK İÇİN YENİ PROJELERİMİZİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ

Açılışta konuşan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Güçlü, yaşanabilir, marka bir şehir olmak adına Cumhur İttifakı gücüyle ilçemize yeni sosyal alanlar kazandırıyoruz. Geleceğimiz için çalışıyoruz. Hendek Sakarya’mızın giriş kapılarından birisidir, bu açıdan da çok büyük öneme sahip.Hepinizin bildiği üzere Yusuf Başkanımız şehrimiz için kutlu bir yola çıktı. İnşallah bizler de Yusuf Başkanımızla birlikte daha güçlü bir Sakarya’yı el ele vererek inşa edeceğiz” diye konuştu.

PROJE (1)-2

HENDEK HER ŞEYİN EN GÜZELİNİ HAK EDİYOR

Projenin Hendek için hayırlar getirmesini dileyen Sakarya Milletvekili Ali İnci, “Hendek hepimizin. Her yönüyle gelişmesi bizleri mutlu ediyor. Geleceğe daha ümitle bakmamızı sağlıyor. Böyle projeler vizyoner belediyecilik alanında çok büyük önem arz ediyor. Hendek her şeyin en güzelini hak ediyor. İnşallah bu tür projelerin devamı da gelecektir. Bu vesile ile ben bir kez daha Turgut başkanımızı çalışmalarından ve hizmetlerinden dolayı tebrik ediyorum. Rasimpaşa Park ve 112 Acil İstasyonu’nun Hendek ve şehrimiz için hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN

Açılışta konuşan Başkan Adayı Alemdar, “Bugün ülkemizin bekası için omuz omuza vererek güç birliği yapmış olan Cumhur İttifakı’mızın bir eserini daha hayata geçirmenin heyecanını yaşıyoruz. Böylesine özel bir tesisi hemşehrilerimize kazandıran Turgut Başkanımız ve emeği geçen herkesi yürekten kutluyorum. Biz her zaman şunu söylüyoruz; proje denildiğinde, hizmet denildiğinde ve sosyal belediyecilik denildiğinde akla Cumhur İttifakı gelir.Bugün de Hendek Belediye’mizin marifetiyle 3 bin 470 metrekare alana sahip Rasimpaşa Park ve 112 Acil İstasyonu’nun açılışını gerçekleştiriyoruz. Şehrimiz ve Hendek ilçemiz için hayırlar getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

PROJE (4)-1

BİZİM BU ŞEHRE SEVDAMIZ VAR

Konuşmasının devamında hizmet vurgusu yapan Başkan Adayı Alemdar, “Bize güvenen herkese teşekkür ederim. Bizde bu güvene dayanarak 22 senedir olduğu gibi başımız dikalnımız açık çalışmaya devam edeceğiz. Biz yıllardır insan merkezli, hizmet odaklı çalıştık. Verdiğimiz her sözü tuttuk. İnsanımız bize güveniyor, bizden hizmet bekliyor. İnşallah bizler de vatandaşlarımızın derdiyle dertlenecek, çözümler üreteceğiz. Bizim bu şehre özlemimiz, sevdamız var. Hendek her zaman bize sahip çıktı. İnşallah bizler de Hendek ilçemize sahip çıkacağız” dedi.