Baro Başkanı Yıldız’dan hukukçu milletvekillerine ziyaret Baro Başkanı Yıldız’dan hukukçu milletvekillerine ziyaret

Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Sakarya İl Başkanlığı tarafından “Teşkilat Buluşması” programı düzenlendi. İl Başkanı Hüseyin Yetkiner’in ev sahipliğinde gerçekleşen programa Genel Başkan Tahsin Başarı ve genel merkez yöneticileriyle çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.
mttb_teskilat_bulusmasi2
“Çökmez çatıyız!”
Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren İl Başkanı Hüseyin Yetkiner, “107 yıllık tarihiyle, bir asrı aşkın dernek hafızasıyla, çökmez çatımız MTTB'de bulunmanın ayrıcalığını yaşıyor ve biliyoruz. Bu güzel ortamda Eskimez MTTB'li büyüklerimiz ve mensuplarımızın bir araya gelmesi de bunun en büyük örneğidir. Bu minvalde başta sayın Genel Başkanımız Tahsin Başarı’ya ve genel merkez yöneticilerimize teşekkür ediyorum” dedi.
mttb_teskilat_bulusmasi3
“Sakarya, MTTB’nin kale illerinin başında”
Sakarya teşkilatına yönelik memnuniyetlerini belirten MTTB Genel Başkanı Tahsin Başarı, MTTB’nin köklü bir teşkilat yapısına sahip olduğunu ifade etti. Sakarya teşkilatının MTTB’nin kale illerinden birisi olduğunu dile getiren Başarı, “Kökü mazide, gözü atide olan geleneğin bugünkü mümessilleri olan sizleri kutluyorum” dedi. Programın ardından İl Başkanı Yetkiner ve Genel Başkan Başarı öncülüğündeki ekip bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.