ÜYE KAYITLARINA HIZ VERDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile görüştü

İYİ Parti Sakarya İl Başkanlığı’ndan istifa eden Fatih Akgün'ün yerine gelen Avukat E. Serdip Dokumacı, önceki dönem il başkanı Fatih Akgün'e teşekkür ederek, "Partimizin kuruluşundan beri omuz omuza yol yürüdüğümüz,partimizde en büyük emek sahiplerinden olan,önceki dönem İl Başkanımız Sn. Fatih Akgün’e yaptığı çalışmalar ve partimize kattıkları için çok teşekkür ederim.İnşallah yolumuza hep beraberiz.Yolun açık olsun değerli Başkanım" ifadelerine yer verdi. Dokumacı, başkan olmasının ardından üye kayıtlarına hız verdi.

F4zMBpRWsAAJKdC

UMUDUMUZ MERAL AKŞENER

Emekli Emniyet Müdür yardımcısı Yüksel Usta "Umudumuz Meral Akşener" diyerek, İYİ Parti'ye üye oldu. Yüksel Usta'ya rozetini İl Başkanı  Serdip Dokumacı ve Pamukova İlçe Başkanı Kemalettin Yörük taktı. Dokumacı sosyal medyada yaptığı yazılı açıklamada: "Partimize katılımlar son sürat devam ediyor. Pamukova İlçe Başkanımız Sn. Kemalettin Yörük’ün çalışmaları ile Emekli Polis Başmüfettişi, Sakarya eski Emniyet Müdür Yardımcısı Sn. Yüksel Usta partimize katılmıştır. Kendisi ve partimiz için hayırlı olsun. #SakaryaİYİOlacak #PamukovaİYİOlacak #HürVeMilli" ifadelerini kullandı.

F4zJfsBWgAAjMC5

ESKİ ÜYELER YENİDEN

Emekli Emniyet Müdür yardımcısı Yüksel Usta'nın üye kaydından sonra partiye yeni üye katılımları hızla devam ediyor. Partiye daha önce üye olup kısa bir ayrılık süreci yaşayan eski üyeler de yeniden partiye üye kayıtlarını yaptırdı. Bu kapsamda Kadem Mehmet Ağaoğlu ve Ferhat Demirci tekrar üye kayıtlarını yaptırdı. Başkan Dokumacı, "Üye çalışmalarımız son sürat devam ediyor. Kısa bir süre partimizden ayrı kalan işletmeci arkadaşımız Kadem Mehmet Ağaoğlu ve Ferhat Demirci yuvaya dönmüştür.Kendisi ve partimiz için hayırlı olsun" ifadelerine yer verdi.