DEV BULUŞMA

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce,  "Şehitlere Rahmet, Filistin’e Destek, Teröre Lanetdestek ürüyüşüne katılarak ilk önce Ayasofya Cami’nde hep birlikte sabah namazını kıldılar. Sabah namazının ardından binlerce kişi ile birlikte Galata Köprüsü'ne yürüyen başkan Ekrem Yüce, "Milli İrade Platformu’nun 400’e yakın sivil toplum kuruluşuyla düzenlediği mitingde Aziz şehitlerimizi anmak ve Gazze’deki kardeşlerimize destek olmak adına İstanbul’dayız. Ayasofya Cami’nde hep birlikte sabah namazımızı eda edip Galata Köprüsü’ne yürüdük. Dualarımız Gazze’deki kardeşlerimiz ve aziz şehitlerimiz içindi" dedi.

YÜCE (2)-1

DURMAYACAĞIZ, SUSMAYACAĞIZ

Yüce, "Şehitlerimize Rahmet, Filistin’e Destek, İsrail’e Lanet mitinginde yüz binlerce kardeşimizle bir aradaydık. Pençe Kilit Operasyonunda şehit olan 12 Mehmetçiğimizi ve tüm şehitlerimizi; Gazze’de İsrail zulmü altında şehit olan minik yavrularımızı, kardeşlerimizi andık. Gazze’deki zulüm bitene ve İsrail işlediği savaş suçu için hesap verene dek durmayacağız, susmayacağız" dedi.

Birlik ve beraberlikle yola devam Birlik ve beraberlikle yola devam

YÜCE (8)

VİCDANININ GÜR SESİ

Başkan Yüce, "Bir sabah gelecek kardan aydınlık.” Aziz şehitlerimizi anmak ve Gazze’de yaşanan zulmü haykırmak adına İstanbul’dayız. Ülkemiz ‘Şehitlerimize Rahmet, Filistin’e Destek, İsrail’e Lanet!’ sloganıyla bir kere daha insanlığın vicdanının gür sesi oldu" ifadelerine yer verdi.

YÜCE (5)YÜCE (4)-1YÜCE (3)