2 ŞEHRİ BİRLEŞTİRİYOR

Yüce, beraberindeki dernek temsilcileri, internet gazetecileri ve haber ajansı temsilcilerine çalışmalar hakkında bilgi verdi. Medya temsilcileri, Sakarya’da taş üstüne taş koyan ve vatandaş için gayret gösteren Yüce’yi tebrik ederek destek mesajı verdi.  Tarımsal faaliyetlerin sürdürüldüğü grup yolunda, genişletme çalışması da yapıldı ve yoldaki güvenlik seviyesi üst düzeye çıktı. Geyve ve Osmaneli’yi yani Sakarya ve Bilecik’i birbirine bağlayan, 2 şehrin arasında köprü olanBozören ve Çardak Mahallesi’nde3 kilometrelik güzergâh, 4 bin 335 ton sıcak asfaltla yepyeni bir yüze kavuştu.

TİCARET (1)

“REKORDAN REKORA KOŞUYORUZ”

Yüce gündüz-gece demeden şehrin yollarını asfaltla buluşturduklarını belirterek, “Milletimizin emrinde sürdürdüğümüz yaklaşık beş senelik zamanda rekorlardan rekora koşuyoruz. Şehrimize kazandırdığımız meydanlar, köprüler, caddeler ve yeni arterlerin yanı sıra asli görevimiz olan yol yenileme çalışmalarımızı aksatmadan sürdürüyoruz. Ekiplerimiz gündüz gece demeden bu şehir için emek sarf ediyor, ter akıtıyor” ifadelerini kullandı.

TİCARET (8)

Sakarya’da sis etkili olmaya devam ediyor Sakarya’da sis etkili olmaya devam ediyor

“BÖLGEDE TİCARET VE TARIM CANLANACAK”

Bu çalışmalarla bölgedeki ticaretin ve tarımsal faaliyetin can bulacağını ifade eden Başkan Yüce şöyle dedi: “Güzergâhımız tarihi bir yol olan Geyve ve Osmaneli ilçelerini birbirine bağlayan, kenarından şehrimize ismini ve bereketini veren Sakarya Nehri’nin geçtiği bir grup yolu. Tarımsal faaliyetlerle ekonomik hayatını sürdüren vatandaşların hızlı, güvenilir ve modern bir grup yoluyla buluşturuyoruz. Serdiğimiz bu asfalt ile birlikte bölge ticareti canlanacak ve gelişecek. 3 kilometrelik grup yolumuzu toplamda 4 bin 335 ton sıcak asfaltla beraber yeniledik. Hayırlı olsun”

TİCARET (6)TİCARET (4)