93 RESMİ BAŞVURU

BBP Geyve Teşkilatı çalışmalarını sürdürüyor BBP Geyve Teşkilatı çalışmalarını sürdürüyor

AK Parti Sakarya İl başkanı Yunus Tever, yerel seçimler için Sakarya'da toplam 93 aday adayının başvurduğunu belirterek, "31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için AK Parti'mizde takvimimiz kesintisiz bir şekilde işlemeye devam ediyor. Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı süreci kapsamında Sakarya'mızda toplamda 93 resmi başvuru aldık. Öte yandan Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığı başvuru süreci de ilçelerimizde devam etmektedir. Hemşerilerimizin partimize olan ilgisi ve desteği için şimdiden çok teşekkür ediyorum" dedi.

KOMİSYON BAŞKANI KEŞİR

Tever, pazar günü gerçekleştirilecek olan temayül yoklaması ile ilgili olarak da şu ifadelere yer verdi,  "26 Kasım Pazar günü 10:00-16:00 saatleri arasında düzenleyeceğimiz elektronik temayül yoklamamızı Serdivan Spor Salonu'nda gerçekleştireceğiz. Tüm Türkiye'de aynı anda gerçekleşecek olan Teşkilat Temayül Yoklaması'nda görev alacak komisyonumuzun Başkanlığını Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız, Düzce Milletvekilimiz Sayın Ayşe Keşir yapacaktır. Ayrıca Komisyonda; Kocaeli Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Ankara Milletvekilimiz Sayın Zehranur Aydemir, Gaziantep Milletvekilimiz Sayın Derya Bakbak, Bingöl Milletvekilimiz Sayın Zeki Korkutata ve Genel Merkez Kadın Kolları MYK Üyemiz Sayın Betül Gürlük görev alacaktır.

DURMADAN DEVAM EDECEĞİZ

İki bin kişiye yakın teşkilat mensubumuzun elektronik ortamda oy kullanacağı temayül yoklaması için salondaki hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Pazar günü teşkilatlarımızın yoğun katılımıyla demokrasi şöleni içerisinde gerçekleştireceğimiz temayül yoklamamız, teşkilat disiplinimizin önemli bir göstergesi olacaktır. AK Kadrolar olarak aziz milletimizin güvenine, değerli hemşehrilerimizin teveccühüne mazhar olmak için çalışmalarımıza durmadan devam edeceğiz."