Çelik, eğitim kurumlarını ziyaret etti Çelik, eğitim kurumlarını ziyaret etti

VALİ KARADENİZ KÜLLİYEDE!
Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde İçişleri Bakanlığı'nca tertip edilen ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ve İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'nın katılımı ile gerçekleşen Valiler Toplantısına katıldı.

10 Ocak İdareciler Günü nedeniyle, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen Valiler Toplantısı iki gün sürecek. Toplantıya Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler ve Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı da katılarak görüşlerini dile getirdi.

GDZIHJzXsAARerr
"SERTLİK DEĞİL ŞEFKAT YARAŞIR"
81 il valisinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantının ilk günün de konuşan İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, yaptığı konuşmada, dilek ve beklentilerinin, mesaisinin çoğunu sahada, halkın yanında geçiren yöneticilerin sayısının artması olduğunu söyledi. Valilere kibir değil tevazu, enaniyet değil samimiyet, sertlik değil şefkatin yaraştığını vurgulayan Yerlikaya, devletin sıcak yüzünü, adaletini ve vicdanını valilerin temsil ettiğine dikkati çekti.

GDZIHJuXwAALI9S