İLÇE GENELİNDE PROGRAM

Erenler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Erenler Belediye Başkan Adayı Rahmi Şengül, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik, MHP İlçe Başkanı Mustafa Tamer, meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları başkanları ve parti yönetim kurulu üyeleri ilçe genelinde programlarını sürdürüyor.

HOROZLAR (1)

KAYMAKAMLIK ZİYARETİ

Başkan Rahmi Şengül ve beraberindeki heyet ilk olarak Erenler Kaymakamı Günhan Yazar’ı makamında ziyaret etti. Başkan Şengül, Kaymakam Yazar’a yeni dönemde de birlik ve berberlik vurgusunda bulundu. Şengül, Kaymakam Günhan Yazar’a çalışmaların kolaylık dileyerek, misafirperverliklerinden dolayı teşekkür dileklerini iletti.

HOROZLAR (10)

KURUM MÜDÜRLERİ ZİYARETİ

Heyet programlar kapsamından, İlçe Nüfus Müdürünü, İlçe Sosyal Hizmetler Müdürünü, İlçe Mal Müdürünü, İlçe Tarım ve Orman Müdürünü, İlçe Emniyet Müdürünü ve İlçe Jandarma Komutanını ziyaret etti. Ziyaretlerde Erenler için birlik hayata geçirilmeyi düşünülen çalışma ve yatırımlar masaya yatırıldı.

HOROZLAR (7)

HOROZLARA DOĞALGAZ SÖZÜ

Mahalle ziyaretleri kapsamında Horozlar Mahallesinde vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Rahmi Şengül; programda AGDAŞ Genel Müdürü Mesut Yaşar Uzun’u arayarak vatandaşlara bir müjde verdi. Başkan Şengül, “Biz Horozlar Mahallemizin sorunlarını, vatandaşlarımızın taleplerini biliyoruz. Sağlayacağımız destek ve birlikte gerçekleştireceğimiz çalışma ile mahallemizde doğalgaz çalışmalarına 10 gün içerisinde başlıyoruz” dedi.

HOROZLAR (6)

Sakarya Dubai'de tanıtılacak! Sakarya Dubai'de tanıtılacak!

HAYIRLI OLSUN

Başkan Şengül, “Mahallemize, kıymetli vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Misafirperverliklerinden dolayı kıymetli mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum. Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun inşallah. Erenlerimiz için hız kesmeden devam” dedi.

HOROZLAR (2)