SMA, omurilikteki motor nöronları etkileyen genetik bir hastalık olup, kasları zayıflatarak hareket yeteneğini kısıtlar. Gülsima'nın yaşadığı bu zorlu süreçte, ailesi, tüm Türkiye'den yardım eli bekliyor. SMA hastalığına karşı mücadelede kullanılan ilaçların maliyeti yüksek olması nedeniyle, Gülsima'nın ailesi, sevgili kızları için gereken tedaviyi sağlayabilmek adına tüm Türkiye'den destek istiyor.

Gülsima'nın babası Mehmet Önder ve annesi Evin Önder, sosyal medya hesapları üzerinden düzenledikleri canlı yayınlarla yardım çağrısında bulunuyor. İşlek caddelerde açılacak olan standlarda gönüllü bulmakta zorlanan aile, her türlü yardıma açık olduklarını ve Gülsima'nın tedavisi için herkesin desteğine ihtiyaç duyduklarını dile getiriyor.

Valilik Onaylı Kampanya İle Gülsima'ya Umut Olun
Sakarya Valiliği tarafından onaylanan bu yardım kampanyası, Gülsima Önder'in yaşama umudu olabilmek için hayırseverlerin desteğine ihtiyaç duyuyor. Kampanya, geniş bir katılımı hedefleyerek herkesin Gülsima Önder'in hayata tutunmasına yardım etme fırsatı sunuyor.

Bağış yapmak isteyenler, aşağıdaki IBAN numarasını kullanarak katkıda bulunabilirler:

Birlik ve beraberlikle yola devam Birlik ve beraberlikle yola devam

IBAN: TR74 0001 0008 1281 7925 3350 06
Alıcı: Mehmet Önder
Avrupa'dan bağış yapmak isteyenler için:

IBAN: NL42 BUNQ 2097 6892 99
Alıcı: SMA Kids
Swift Kodu: BUNQNL2A
Unutmayın ki her bağış, Gülsima Önder'in ve ailesinin umutlarını yeşertmeye yardımcı olabilir. SMA hastalığına karşı sürdürülen bu mücadelede birleşerek Gülsima Önder'e umut olmak için siz de katkıda bulunabilirsiniz. Küçük prensesin yaşamasına destek olmak için bugün bir adım atın!