EĞİTİM KENTİ SERDİVAN
AK Parti Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı ve MHP Serdivan KAÇEP Başkanı Sema Barlin’in de eşlik ettiği ziyarette Çelik, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kursiyerlerle sohbet etti. Osman Çelik, yapılan tüm çalışmaların son derece kıymetli olduğunu ifade ederek; nitelik olarak daha kaliteli, katılım olarak sosyal belediyecilik ekseninde yeni içeriklerle oluşturulacak kurslar için projelerinin hazır olduğunu söyledi.

2-1088
HER ADIMDA İSTİŞARE
Üniversiteler kenti Serdivan’ın eğitim potansiyelinin farkında olduklarının altını çizen Çelik; bunu daha da ileri taşımak için yerel yönetimler olarak katkıda bulunmaya devam edeceklerini belirtti. Serdivan’a artı değer katacak her çalışmayı istişare ile hareket ederek vatandaşlarla birlikte hizmete sokacaklarını söyledi.

4-787
KADINLARIMIZIN YANINDAYIZ
Mesleki anlamda donanım sahibi olunması, el becerisi kazanımı ve geliştirilmesi noktasında kadınlara her zaman destek sunacaklarını dile getiren Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik; her konuda katılım ve ortak paydada buluşmanın hizmet anlayışlarının temelinde olacağını söyledi.

3-956

6-401

Geyve’de tomografi ünitesi hizmete girdi Geyve’de tomografi ünitesi hizmete girdi

5-562