Kaza, sabah saatlerinde Adapazarı Ankara Caddesi’nde meydana geldi. Alkollü olduğu öğrenilen M.F.K. idaresindeki 54 AEP 636 plakalı otomobil, sürücüsünün kontrolünden çıktı. Otomobil, ilk önce kaldırımdaki Serpil Sezer’e (43), ardından da aydınlatma direğine çarparak durabildi. Kazada ağır yaralanan Serpil Sezer, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.
kazada_aci_detay3
Yeni yılın ilk gününde Serpil Sezer’in ölümüyle sonuçlanan trafik kazası güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, alkollü olan sürücünün kullandığı otomobilin kontrolden çıkarak kaldırımda bekleyen kadına, ardından aydınlatma direğine çarpması yer aldı. Ayrıca, olay yerinde cep telefonlarına yansıyan görüntülerde ise kazaya karışan sürücünün ayakta durmakta güçlük çektiği anlar da yer aldı.
kazada_aci_detay5
Görgü tanığı kaza anını anlattı
Kazayı gören İsmail Çelik, “Otomobil süratle geldi önce bankete çıktı sonrasında da kaldırımda bekleyen bir kadına çarptı. Sonradan otomobil şoförünün alkollü olduğunu duyduk. Alkollü araç sürmesinler, orada biz de olabilirdik, başkaları da olabilirdi. Çok üzüldük ve şok geçirdik. Böyle kazaların olmamasını diliyorum. Elinde poşetle herhalde otobüs veya dolmuş bekliyordu” dedi. 

kazada_aci_detay9

Komşusu tarafından öldürülen Bahattin Demir son yolculuğuna uğurlandı Komşusu tarafından öldürülen Bahattin Demir son yolculuğuna uğurlandı

kazada_aci_detay8kazada_aci_detay7kazada_aci_detay6