FİSKOBİRLİK başkanı Avukat Lütfi Bayraktar dün büyük bir kalabalıkla AK Parti il binasına gelerek Sakarya milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı…

Sayın Bayraktar geçtiğimiz dönem Sakarya’dan 7. sıra milletvekili adayıydı…

Avukat Lütfi Bayraktar partiye yabancı bir isim değildir…

AK Partinin kurucu ilçe başkanıdır…

Yıllarca Sakarya ilinin Kocaali ilçe başkanlığını yapmıştır…

Özü ve sözü bir olan siyasetçidir…

Sadece Kocaali’de değil Türkiye ve hatta yurt dışında tanınan bir isimdir…

Herkesle iletişim kurar…

Vatandaşın talepleri için çalışır…

Mütevazıdır…

Çalışkandır…

Vefalıdır…

Hasılı kelam…

Dava adamıdır…

Avukat Lütfi Bayraktar’ın özgeçmişi şöyle kısaca…

1968 yılında, Sakarya ili Karasu ilçesinde doğdu. İlkokulu Sakarya ili Kocaali ilçesi Kirazlı Köyünde, Orta öğrenimini Adapazarı Atatürk Lisesinde tamamladı. 1989 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Turizm İşletme Bölümünden mezun oldu.

Sonrasında Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi´ni 2000 yılında bitirdi. 2002 yılında serbest Avukat olarak çalışma hayatına başladı. Sakarya Üniversitesi´nde İşletme Anabilim Dalında Yüksek Lisans çalışmasını tamamladı.

AK Parti'nin Kocaali Kurucu İlçe Başkanlığını yaptı. 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde AK Parti'den Sakarya 7.sıra Milletvekili Adayı olarak seçimlere katıldı. Lütfi Bayraktar, 01.12.2007 tarihinde yapılan FİSKOBİRLİK Genel Kurulunda, Yönetim Kuruluna seçildi ve 15 yıldır Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Lütfi Bayraktar evli ve iki çocuk babasıdır.

Bizde kendisine çıktığı bu yolda başarılar diler, milletvekili aday adaylığı vatana, millete ve şehrimize hayırlı olsun…

Sağlıcakla kalın…