Canlı yayında Mustafa Gümüşel’in sorularını yanıtlayan Fatih Kıcır, aday adaylığı sürecini değerlendirirken, “AK Parti’de herkesle istişare ederek bu kararı aldım. Her kesimden gelen destek üzerine aday adayı olmaya karar verdim” dedi.

Genel Merkez’de yaptığı görüşmelerde kimsenin kendisine “aday adayı olma” demediğini anlatan Fatih Kıcır, “Tam tersi beni destekleyici ve aday adayı olmamı isteyen hava oluştu” diye konuştu.

fatih_kicir_canli_yayin2.jpg

Yapılacak olan AK Parti İlçe Başkanlığı seçiminde aday adaylığı kararından vazgeçmeyeceğini de ifade eden Kıcır, “Ortaya sandık konup iki adayın yarışması partimize zarar vermez. Tam tersi bizi birbirimize daha da kenetler. Mustafa Ak benim ağabeyimdir. Seçimi o kazanırsa kendisine destek olup her zaman yanında duracağım. Benim aday adaylığımı farklı yerlere çekmeye çalışanlar olabilir. Ben sadece AK Parti içinde hizmete talip oldum” dedi.

Fatih Kıcır aday adaylığı sürecinde mahalle mahalle dolaşıp delege ve mahalle başkanlarıyla da görüştüğünü, kendisine verilen destekten de son derece memnun olduğunu söyledi. / medyadetay.com