AİLESİNE BAKMAK İÇİN!
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, önceki dönem Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç’u, "Parti Örgütü ve Örgütlenmeden Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı" olarak görevlendirdi.

Bu sıcak gelişmenin ardından CHP'nin kemik isimlerinden birisi olan Engin Özkoç'un hayatı yeniden merak konusu oldu. Engin Özkoç, 61 yaşında ve aslen Sakarya doğumlu. Ahbaz kökenli olan Engin Özkoç hakkında merak edilen bir konu da neden hiç evlenmediği oldu.

Bal üretiminde dünyada ikinciyiz Bal üretiminde dünyada ikinciyiz

Babasını erken yaşta kaybeden Engin Özkoç, annesine ve kardeşine sahip çıkmak için hiç evlenmemiş.

BABASINI KAYBETTİ
Armağan Çağlayan’ın "Gör Beni" Youtube kanalına katılan CHP'li Özkoç, özel hayatına ilişkin konuştu. Askerdeyken babasının hayatını kaybettiğini söyleyen Özkoç, şu ifadeleri kullandı:
"Küçük kız kardeşim daha ilkokula gidiyordu, bir kız kardeşim daha var. Bir de hasta dedemiz vardı. Askeri bitirip geldiğimde tercih yapmanız gerekiyor. Elinizde bir aile var, öyle çok maddi imkanlara da sahip değildik. Ya o aileyi kollayacaksın, kardeşlerini okutacaksın. Ya da kendine başka hayat kurup, kendi çocuklarınla ilgileneceksin. Onlar benim gözümün içine bakıyordu. Hayatımda çok sevdiğim, değer verdiğim annem ve kardeşlerime sahip çıkmak istedim. 2 kız kardeşim var. 1 kız kardeşim evli, diğeri kendi evinde yaşıyor. Hem resim yapıyor hep şiir kitapları var, kendi hayatlarını özgürce yaşıyorlar. Ben de onların hayatlarına yeri ve zamanı geldiğinde nasıl renk katarım, güzelleştiririm diye çaba sarf ediyorum."