AKTİF BİR ŞEKİLDE FAALİYET

Ekrem Yüce deprem bölgesi Kahramanmaraş'a gitti. Orada ekiplerle birlikte son durum hakkında bilgi aldı. Başkan Yüce deprem bölgesinde aktif bir şekilde faaliyet gösterirken sizi en iyi biz anlarız anlayışıyla hareket ederek depremzedelerin yanında yer aldı. Sakarya ile de irtibat halinde olan Başkan Yüce, "Yaşanan afet dolayısı Sakarya'da ilk etapta 1000 kardeşimizi ağırlamaya hazırız" dedi.

7-128

ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ SÜRÜYOR

Yüce, deprem bölgesindeki ekiplerin arama kurtarma çalışmalarını ve vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak adına çalışmalara hız kesmeden devam edildiğini sosyal medyadan belirtti. Yüce, paylaşımında; " Umutluyuz. Bu zor zamanları Allah'ın izniyle hep birlikte aşacağız. Allah yardımcımız olsun." açıklamasında bulundu.

6-167

BİN KİŞİ ŞEHRİMİZDE AĞIRLANACAK

Mahalleliyi tedirgin eden söylenti Mahalleliyi tedirgin eden söylenti

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, yaşanan afet sebebiyle ihtiyaç duyulması halinde Sakarya'da ilk etapta bin kişilik depremzedenin ağırlanacağını duyurdu. Başkan Yüce, "Yaşanan afet dolayısı ile ihtiyaç duyulması halinde Sakarya Büyükşehir Belediyesi koordinasyonu ve şehrimizdeki otellerin de desteğiyle Sakarya'da ilk etapta 1000 kardeşimizi ağırlamaya hazırız" dedi.

5-2184-2963-3722-4161-5588-115