Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Başkan Adayı Alemdar, Adapazarı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ni ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanı Hayri Balaban ve esnaflar tarafından karşılanan Alemdar, yeni döneme dair görüş alışverişinde bulundu. Adapazarı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mutlu Işıksu, Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İl Başkan Yardımcısı Ömer Arslan’ın eşlik ettiği programda, Başkan Adayı Alemdar tarafından önceki dönem başkanlarına plaket takdim edildi.

1-1556

ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ

Programda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hayri Balaban, “Ülkemiz ve şehrimiz için oldukça büyük bir öneme sahip 31 Mart seçimlerine yaklaşıyoruz. Biz esnaflar olarak Sakarya’mızın tüm ilçeleriyle birlikte gelişmesi ve özellikle ekonomik açıdan büyümesi için çalışmalarımızı her geçen gün sürdürüyoruz. Ümit ediyorum ki yeni dönemde hem Yusuf başkanımızla hem de Mutlu başkanımızla Sakarya esnafının şartları çok daha ileriye taşınacaktır” dedi.

8-264

SAKARYA’NIN KALBİ

Adapazarı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mutlu Işıksu, esnafın her zaman yanında olduklarını ifade ederek, “Adapazarı, Sakarya’nın kalbi ve ticaretin merkezidir.  2019-2024 çalışma döneminde ticareti daha da canlandıran tüm faaliyetlerin içerisinde yer almaya gayret ettik, esnaf-belediye iletişimini hamdolsun zirveye taşıdık.Yeni dönemde de inşaallah esnaf dostu uygulamalarımızı sürdürecek, zamanın ruhuna uygun faaliyetlerimizle Adapazarı ekonomisini daha da canlandıracak çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz.Adapazarı için hep birlikte gayrete devam” dedi.

7-318

MERKEZİ BİR ROL

Başkan Alemdar muhtarları ağırladı Başkan Alemdar muhtarları ağırladı

Programda konuşan Başkan Adayı Alemdar, “Bir şehrin gelişmesinde, oluşmasında ve merkeziyetini kazanmasında, insanlarımızın hayatına yön ve şekil veren en önemli meslek dalı esnaflıktır. Bizler de esnaflıktan geliyoruz. Sakarya’mız her geçen gün gelişen ve ekonomik alanda büyüyen bir şehir. İnşallah yeni dönemde esnafımız için daha sistemli bir çalışma programı izleyerek gereken tüm desteği sağlayacağız” dedi.

6-408

DEVAM EDECEĞİZ

Alemdar konuşmasını şöyle sürdürdü, “Bizler üretmek durumundayız. Şehrimizi daha dinamik, daha güçlü ve ekonomik olarak daha gelişmiş olması adına çalışmalar gerçekleştireceğiz.Ekonomik olarak sürekli gelişen bir Sakarya hedefliyoruz.Bizler şartlar ne olursa olsun, yeni dönemde de sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

5-5783-972