TEŞEKKÜR ETTİ

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen, teşkilatlı 52 sendika içerisinde diğer 51 sendikanın toplamından bin üye fazlasına sahip olduklarını ifade ederek tüm üyelerine teşekkür etti. Mengen, en yakın sendikanın iki katından daha fazla üye sayısına sahip olduklarını söyleyerek eğitim çalışanlarının manipülasyona, kara propagandaya, dezenformasyona değil mücadeleye, kazanıma,  alın terine ve emeğe güvendiklerini vurguladı.

Üye (1)

YETKİDE İSTİKRAR

Her iki eğitim çalışanından birinin Eğitim-Bir-Sen ailesinin bir ferdi olduğunu söyleyen Mengen, yetkide istikrarı sendikacılıkta itibarı kazandıklarını dile getirdi.  5995 aktif üye ve 250 ücretsiz izninde yurtdışı ya da askerlik görevinde olan üyelerinin bulunduğunu belirten Mengen, hedeflerinin yüzde 54,5 olan üye oranını çok daha yukarılara taşımak olduğunu söyledi.

Üye (2)

Serdivan Belediyesi bayramda gönül köprüsü kuracak Serdivan Belediyesi bayramda gönül köprüsü kuracak

YUVAYA DÖNSÜNLER

Eğitim çalışanlarımız için özlük mali hukuki ve sosyal açıdan bir çok kazanıma imza atmanın mutluluğu ve yetkili olmanın sorumluğu ile hareket ediyoruz diyen Mengen, "Sendikamıza gönül veren üye olan herkese teşekkür ediyor, bir gün dahi olsa sendikamıza üye olmuş ayrılmış tüm arkadaşlarımızı da tekrardan büyük ailemize yuvaya dönmeye davet ediyorum. Tüm zamanların en yüksek üye sayısına ulaştığımız rekor üye mutabakatımıza emeği geçen ter akıtan tüm teşkilatımıza da ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.

Editör: Zhantor Jateey