“2023 YILINDA 7 YENİ OKUL”

Başkan Tever açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi; Cumhuriyetimizin 100. yılında Sakarya’mızda eğitim-öğretim altyapımıza 100 yeni derslik kazandırdık! Cumhuriyetimizin 100. yılında gücünü medeniyetimizin birikiminden alan eğitim sistemimizi ve altyapımızı, 2023 yılı içerisinde yapımını tamamladığımız 7 yeni okulumuzdaki 100 yeni dersliğimiz ile taçlandırıyoruz.

F-VbRaubgAAKsRU

“100 YENİ DERSLİK”

24 derslikli Tepekum Anadolu Lisesi, 24 derslikli Hızırtepe Mahallesi Ortaokulu, 24 derslikli Karasu Anadolu Lisesi, 8 derslikli Şehit Teğmen Ömer Faruk Civelek Anaokulu, 8 derslikli Geyve Ayva Çiçeği Anaokulu, 8 derslikli Abdulhamithan Anaokulu, 4 derslikli Adapazarı Anaokulu.

F-VbRahawAAb-Sa

HAYIRLI OLSUN

Kalbine yenilen uzman çavuşa acı veda Kalbine yenilen uzman çavuşa acı veda

Yeni reformlarla günün ihtiyacına uygun adımları yerine getirmeye, şehrimizin eğitim altyapısını ve kalitesini yükseltmeye durmadan devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere; Milli Eğitim Bakanımıza, Genel Başkan Yardımcımıza, Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza, İl Milli Eğitim Müdürümüze ve ekibine destek ve katkıları için çok teşekkür ediyoruz. Hayırlı olsun!”

F-VbRgPbQAALDidF-VbRcfaUAAkASS