KARASU ZİRAAT ODASI

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, ziyaretlerine Karasu Ziraat Odası ile devam etti.Oda Başkanı Selami Arık ve üyeleri tarafından karşılanan Alemdar’a, Milletvekili Lütfi Bayraktar, Karasu Belediye Başkanı ve Başkan Adayı İshak Sarı, MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, AK Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Necmettin Erbakan Civelek, MHP İlçe Başkanı Hamza Uğur, Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu eşlik etti.

8-255

AĞIRLAMAKTAN MEMNUNİYET DUYDUK

Ziyarette konuşan Oda BaşkanıSelami Arık, “Yusuf Başkanımızı burada ağırlamaktan onur duyuyoruz. Kendisi siyasi geçmişi itibariyle önemli bir tecrübeye sahip. Ben inanıyorum ki, bu köklü tecrübesini hem şehrimiz hem de ilçemiz için en doğru şekilde kullanacaktır. Bu vesile ile ben bir kez daha 31 Mart seçimlerinin ülkemize ve şehrimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

6-400

BİRLİKTE OLUŞTURACAĞIZ

Programda konuşan Karasu Belediye Başkanı ve Başkan Adayıİshak Sarı ise, “Hep birlikte yeni bir dönemin adımlarını atıyoruz. 31 Mart’tan sonra milletimizin teveccühü ile çok daha güzel hizmetlere adım atacağımıza inanıyorum. Elbette bu noktada Yusuf başkanımızın da desteği bizler için çok kıymetli. İnşallah yereldeki tüm paydaşlarımızla birlikte Karasu’muzun geleceğini oluşturacağız” dedi.

KARASU 31 MART’TA TARİH YAZACAK

Milletvekili Lütfi Bayraktar, Karasu halkına güvendiklerini ifade ederek, “Karasu’da İshak Başkanımızla ve Büyükşehir’de Yusuf Başkanımızla şehrimiz ve ilçemiz için daha güzel hizmetleri hayata geçireceğiz. Bizler Karasulu hemşehrilerimize güveniyoruz. Sizlerinde desteği ile inşallah Cumhur İttifakı’mız 31 Mart’ta en yüksek oyu alarak tarih yazacaktır” dedi.

4-784

KARASU HER ZAMAN EN İYİSİNE LAYIKTIR

Konuşmasında Karasu’nun gelişimine dikkat çeken Başkan Adayı Alemdar, “Göreve geldiğimiz günden itibaren Karasu ilçemizi eş zamanlı olarak geliştireceğiz. Turizmden tarıma, sanayiden şehirleşmeye kadar birçok alanda çalışma yürüteceğiz.Karasu bulunduğu bölge itibariyle çok kıymetli. Bizler 31 Mart’tan sonra genel başkan yardımcımızla, milletvekillerimizle, belediye başkanlarımızla, muhtarlarımız ve STK’larımızla bir araya gelecek, ilçemiz için en doğru çalışma planını ortaya koyacağız. Şunu net bir şekilde ifade etmeliyim ki, Karasu her zaman en iyisine layıktır” dedi.

Çelik, eğitim kurumlarını ziyaret etti Çelik, eğitim kurumlarını ziyaret etti

2-1085

HİZMET SEFERBERLİĞİ BAŞLAYACAK

Başkan Adayı Alemdar, sözlerini şu şekilde tamamladı:“Sakarya’mızın gelecek 50 ve 100 yıllık ihtiyaçlarını dikkate alarak yatırımlarımızı buna göre hayata geçirmeyi planlıyoruz. Bizler günü kurtarmanın peşinde olmayacağız. Dolayısıyla günlük siyasetin popülist uygulamalarına itibar etmeyeceğiz. Her daim geleceği inşa etmenin sorumluluğuyla hareket eden Cumhur İttifakı’mızın Türkiye Yüzyılı idealine ulaşması için büyük bir hizmet seferberliği başlatacağız.”