IŞIKSU’DAN ESNAF BULUŞMALARI

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, esnaf ve vatandaş buluşmalarına devam ediyor. Adapazarı’nı sokak sokak gezerek esnafı ziyaret eden Başkan Işıksu’ya AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan ve Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcıları da eşlik ediyor.

0-kapak

TARİHİ UZUNÇARŞI, DAR SOKAK, TEK YOKUŞU

Işıksu son olarak Orhangazi Caddesi (TEK Yokuşu), Tarihi Uzunçarşı ve Dar Sokak’daydı, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti, talep ile düşüncelerini dinledi. Başkan Işıksu’yla vatandaşların samimi diyalogları dikkat çekti. Işıksu'yu aralarında görmeye alışık esnaf ise çay ikram ederek kendilerini hiç unutmayan başkanla sohbet etti.

UZUN ÇARŞI ESNAF  (4)

"ADAPAZARI'MIZI ÇOK SEVİYORUZ"

Halkla Birlikte Yönetim ilkesi ile hassas çalışmalar yaptıklarını her şartta vurgulayan Başkan Işıksu, "Biz, bir şehre ait olmanın, o şehri sevmekten geçtiğini çok iyi biliyoruz. Biz şehrin kalbi Adapazarı’mızı çok seviyoruz ve şehrimizi kıymetli esnafımızla, hemşehrilerimizle birlikte yönetiyoruz. Bizim şehrimizin sokakları hamdolsundaima tebessüme, sevgiye, dayanışmaya ve berekete çıkar. Teveccühleri için kıymetli hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum.Birlikte gayretle, daha güzel günlere…” ifadelerini kullandı.

UZUN ÇARŞI ESNAF  (2)

TEK YOKUŞU ESNAF  (12)TEK YOKUŞU ESNAF  (1)IMG_2624DAR SOKAK ESNAF ZİYARETİ (1)

Büyükşehir erken uyarı sistemini devreye aldı Büyükşehir erken uyarı sistemini devreye aldı