DENGELERİ DEĞİŞTİRECEK
Sakarya Büyük Birlik Partisi Sakarya ili ve ilçelerinde yeni yapılanmasıyla Sakarya siyasetine birçok ilçede sürprizler yapmaya hazırlanıyor. Büyük Birlik Partisi son kurultaydan sonra genel Başkan Mustafa Destici’nin Yapmış olduğu revizyonlarda Sakarya’da bir MKYK üyesi asil de bir MKYK üyesi yedekte yer bulması Sakarya’daki siyasetin dengesini değiştireceği gözle görülmekte. MKYK üyesi Yasin Kobal’ın partiye katıldıktan sonra Sakarya’da il ve ilçelerde Büyük Birlik Partisi adayları partiye yeni katılımlar ve aktif alan çalışmaları ile beraber il başkanı Cengiz Bayar’ın ve ilçe başkanlarının oluşturmuş olduğu istişareler neticesinde Sakarya’da Büyük Birlik Partisi birçok ilçede seçimlere heyecan katacak.

BBP (2)
7 İLÇE BAŞKANI
Önceki akşam üzeri yapılan il toplantısın da partiye yeni görev alan ilçe başkanlarının rozet takma ve teşkilat kurma yetkileri verildi.  Bu karara göre ilçe başkanlıklarına Hendekt’e Samet Kenar, Adapazarı’nda Veysel Yıldız, Ferizli’de Aykut Aslan,Serdivan’da Nurdan Aygün, Taraklı’da Halil Yavuz, Pamukova’da Burhanettin Unutkan ve Arifiye’de İbrahim Kavuk göreve getirildi.

"Eğitime destek boynumuzun borcu" "Eğitime destek boynumuzun borcu"

BBP (4)
BU DAVA BİZE EMANET
İl ve ilçe başkanlarının hazır bulunduğu toplantıda söz alan Büyük Birlik Partisi MKYK üyesi Yasin Kobal, “Bu dava halka hizmet Hakk’a hizmettir düsturunu savunanların oy almak değil dua almak gönüllere girmek hizmet ehli olmak gecesini gündüzünü devleti için milleti için hak yoluna mücadele ederek çalışacak olanların yeridir. Bu dava şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun bize emanetidir.Bu dava genel başkanımız Mustafa Destici’nin her daim yaptığı gibi güçlü değil haklının yanında zalimin değil mazlumun yanında ve her ne olursa olsun devletin menfaatinin milletin istikbalini düşünerek yol yürüyenlerin oluşturduğu bir birlik davasıdır. Bu davaya yeni atanan ilçe başkanlarımıza güveniyorum ve biliyorum ki şehitlerimiz Muhsin Yazıcıoğlu gibi genel başkanımız Sayın Mustafa Destici gibi ve bu davaya gönlüyle duasıyla destek verenlerin istediği gibi halkımıza hizmet edecek ve bu bayrağı hakkıyla taşıyacaklardır hepsine teşekkür ediyorum” diyerek sözlerine son verdi.

BBP (23)
TÜRKİYE’YE DAMGA VURACAK
Konuşmada söz alan Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Cengiz Bayar, “Buradaki birlikteliğin Sakarya’da siyasetin içinde Büyük Birlik Partisi adını birçok ilçede göndere çekileceğini ve yapılan mücadelemizin sonunda Büyük Birlik Partisi belediyeciliği Sakarya halkının beğenerek takdir edeceğini ve Türkiye’de birçok vilayete örnek bir hizmet anlayışı ile Büyükbel belediyelerin Türkiye’ye damga vuracak. Yeni görev alan ilçe Başkanlarımıza başarılar diyorum.İnşallah el ele birlikte MKYK üyemiz de bize verdiği destekle Sakarya’da kısa zamanda çok güzel işlere imza atacağımızın inancı ben de tamdır.Hepinize teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini bitirdi.  

BBP (21)

BBP (20)

BBP (23)