Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce tarafından Ramazan dolayısıyla gerçekleştirilen ilçe ziyaretleri Pamukova ve Taraklı ile son buldu.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce tarafından Ramazan dolayısıyla gerçekleştirilen ilçe ziyaretleri Pamukova ve Taraklı ile son buldu.
baskan_yuce_ilce_ziyaretlerini_tamamladi2
Programları kapsamında ilçe belediyesini, AK Parti ilçe teşkilatını, esnafı, muhtarları ve bölge halkını ziyaret eden Başkan Yüce, 3 yıllık süre içerisinde Pamukova ve Taraklı’da hayata geçirilen yatırımları paylaştı, yeni yatırımlara ilişkin açıklamalarda bulundu. Ziyarette Başkan Yüce’ye Büyükşehir ve SASKİ bürokratları da eşlik etti.
baskan_yuce_ilce_ziyaretlerini_tamamladi6

"SEYİR TERASI KONSEPTİYLE HİZMETE SUNDUK"
Başkan Ekrem Yüce, “Pamukova’da 36 ayda yol bakım ve yapım çalışmaları için toplamda 15 Milyon 870 Bin 986 Lira yatırım yaptık. 46 km’ye tekabül eden 51 bin 363 ton asfalt çalışması yaptık. 2 km finişerle serilen beton yol yaptık. Pamukova’daki Esentepe Park’ın işletim hakkını alarak hemşerilerimizin uygun fiyatla kaliteli ürünlere ulaşabilmeleri adına seyir terası konseptiyle hizmete sunduk” dedi.

Kuzuluk Caddesi’nin çehresi değişti Kuzuluk Caddesi’nin çehresi değişti

baskan_yuce_ilce_ziyaretlerini_tamamladi4
Son ziyaretler Taraklı’da
Başkan Ekrem Yüce ve heyeti sonra Taraklı’ya geçti. AK Parti Taraklı İlçe Teşkilatı, ilçe belediyesi ve Muhtarlar Derneğini ziyaret eden Yüce, burada da çalışmalar Taraklı’ya yapılan hizmetler hakkında bilgi verdi. Başkan Yüce, “Taraklı’da 36 ayda yol bakım ve yapım çalışmaları için toplamda 11 Milyon 885 Bin 121 Lira yatırım yaptık. 17 kilometreye tekabül eden 19 bin 55 ton asfalt çalışması yaptık. 19 kilometre finişerle serilen beton yol çalışması gerçekleştirdik. Taraklı’ya yakışan bir arıtma tesisi kuruyoruz. Kuracağımız tesis önümüzdeki yıllarda 20 bin kişinin su ihtiyacını karşılayabilecek. 18 Milyon Lira yatırım değeri olan tesisimizi 2022 yılı içerisinde tamamlayıp hemşerilerimizin hizmetine sunmayı hedefliyoruz” diye konuştu.
baskan_yuce_ilce_ziyaretlerini_tamamladi5pg