SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Kocaali ilçesinde Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından, yapılan 403 konutun sahiplerine teslim edilmeye başlandığını Başkan Yunus Tever, sosyal medya hesabından duyurmuştu. Başkan Tever, “ Kocaali Caferiye’de yapımı tamlanan 403 konutumuz bugünden itibaren peyderpey vatandaşlarımıza teslim edilmeye başlandı.

KONUT (2)

TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Çocuk oyun alanları, kamelyaları, parkları ve diğer sosyal donatılarıyla bölgede yeni bir yaşam alanı oluşturan konutlarımızın Kocaali’mize ve hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığımıza ve Toplu Konut İdaremize şehrimize sağladığı bu güzel yatırım için çok teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer vermişti.

KONUT (1)

Turizmin gözde merkezleri arasında olacak Turizmin gözde merkezleri arasında olacak

TOKİ'DEN AÇIKLAMA!

Başkan Yunus Tever'in açıklamasının ardından TOKİ'nin resmi sosyal medya hesabından yapılan duyuruda, "Sakarya Kocaali Caferiye Mahallesinde 403 sosyal konut inşa ettik. 15-30 Ocak 2024 tarihleri arasında hak sahiplerine teslim ediliyor. Vatandaşlarımıza yeni yuvalarında mutlu bir yaşam ve huzurlu günler dileriz" ifadelerine yer verildi.

Teslim programı için buraya tıklayabilirsiniz

KONUT (4)KONUT (3)