ARA TRANFER DÖNEMİ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından sene başında yayımlanan transfer takvimi sonrasında ara transfer dönemi tarihi belli olmuş, buna göre; ara transfer olarak adlandırılan ikinci transfer ve tescil dönemi ise 11 Ocak 2024'te başlayıp 9 Şubat 2024'te tamamlanacağı açıklanmıştı. TFF tarafından açıklanan ara transfer dönemi yarın sona eriyor.

DMİTROV

SAKARYASPOR'DA DURUM!

Büyükşehir evinde esti gürledi: 37-23 Büyükşehir evinde esti gürledi: 37-23

Trendyol 1. Lig'in Ocak ayı transfer tescil sezonunun son günlerinde, kadrosunu güçlendirmek için transfer çalışmalarını hızlandıran Sakaryaspor'da,yeşil-siyahlılar kadrosunu 2022/23 sezonun devre arasında Sakaryaspor'a katılan ancak sezon sonunda takımdan ayrılan ve ara transfer dönemi ile yeniden Sakaryaspor'a katılan Zdravko Dimitrov, Son olarak VavaCars Fatih Karagümrük forması giyen futbolcu Samed Onur ve son transferi olan  son olarak Ankara Keçiörengücü forması giyen futbolcu Koray Kılınç'la güçlendirdi.

ONUR SAMED

YAZ TRANSFER DÖNEMİ

Futbolda, "yaz transfer dönemi" olarak adlandırılan 2023-2024 sezonu birinci transfer ve tescil dönemi 26 Haziran'da başladı. Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulunun kararına göre, 26 Haziran'da başlayan transfer dönemi 15 Eylül'de sona erdi.

KORAY KILINÇ