Akyazı D-100 kara yolunda AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci’nin kullandığı makam aracı ile hafif ticari aracın çarpışması neticesinde 5 kişi yaralandı. Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilirken hususa ilişkin inceleme başlatıldı. Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Serdivan İlçe Başkan adayı Osman Çelik ve İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu ile birlikte Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören Milletvekili Ali İnci ve diğer yaralıları ziyaret etti.  Alemdar ve Çelik burada kaza sonrası kontrolleri gerçekleştirilen yaralıların ve Milletvekili Ali İnci’nin sağlık durumları hakkında bilgi aldı.

G H Lu1Og X A A A Xl Vf

Yusuf Alemdar “Serdivan Belediye Başkan Adayımız Osman Çelik ve İlçe Başkanımız Yusuf Haldızoğlu ile birlikte Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören hemşehrilerimizi ziyaret edip, geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Bütün hastalarımıza Allah’tan acil şifalar diliyorum” dedi.

G H Lu2 Xk A Am Nx8

Osman Çelik; “Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Yusuf Alemdar ve İlçe Başkanımız Sayın Yusuf Haldızoğlu ile birlikte Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören hemşehrilerimizi ziyaret ettik. Talihsiz kaza sonrası kontrolleri gerçekleştirilen vatandaşlarımızın ve Milletvekilimiz Sayın Ali İnci’nin sağlık durumları hakkında bilgi aldık. Rabbim tüm hastalarımıza acil şifalar versin, sağlık çalışanlarımızın işlerini kolaylaştırsın” ifadelerini kullandı.

G H Lu0F S W0 A A Loc6G H Lu2 J5 Xk A Am P Eg