SEÇİM TOPLANTISI

AK Parti Sakarya İl Teşkilatı, Sakarya İl Başkanı Yunus Tever'in başkanlığında, İstişare ve Değerlendirme Toplantısını Seçim Koordinasyon Merkezi’nde gerçekleştirdi. Toplantıya AK Parti Sakarya Milletvekilleri, Çiğdem Erdoğan, Ali İnci, Lütfi Bayraktar, Murat Kaya ve Ertuğrul Kocacık, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Yusuf Alemdar ve   İlçe Belediye Başkan adayları katılım gösterdi.  AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ın adaylığının duyurulmasının ardından, İlçe Belediye Başkan adayları da açıklandı. Yerel seçim sürecinde çalışmalarına devam eden AK Parti il teşkilatı hedeflerinin 17-0 olduğunu belirtti.

GFkNYSYWEAALwVA

HEDEF 17’DE 17

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, "Hedef 17’de 17! TBMM KEFEK Başkanımız, Milletvekillerimiz, İlçe Başkanlarımız, İlçe Belediye Başkan Adaylarımız, İl Yürütme Kurulu Üyelerimiz, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımızın katılımıyla gerçekleşen Koordinasyon Toplantısında seçim çalışmalarımızla ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Birlikte hem çalışmalarımızı hem de süreç içerisinde yapacak olduğumuz faaliyetleri istişare ettik. 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde milletimizin desteği, teveccühü ve duası ile bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hizmet etmeye devam edecek, şehrimizi ve ilçelerimizi daha güzel, daha yaşanabilir, daha gelişmiş bir kent yapmak için durmadan çalışacağız. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

GFkNYSZWMAAX3rt

REKOR OY ORANI

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan, "İl Başkanımız, Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız ve İlçe Belediye Başkan Adaylarımız ile bir araya gelerek İstişare ve Koordinasyon Toplantımızı gerçekleştirdik. 31 Mart’a kadar tüm adaylarımız ve teşkilatlarımız ile birlikte rekor oy oranı için çalışacağız!" dedi.

GERÇEK BELEDİYECİLİK

AK Parti Sakarya Milletvekili Ertuğrul Kocacık, "AK Parti Sakarya İl Başkanlığı Milletvekillerimiz, İl Başkanımız,Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkan Adaylarımız ve İlçe Başkanlarımızla bir araya gelerek istişare toplantımızı gerçekleştirdik Milletimizle el ele Türkiye Yüzyılı için gerçek belediyecilik için hazırız kararlıyız!" ifadelerine yer verdi.

“El ele gönül gönüle bu süreci tamamlayacağız” “El ele gönül gönüle bu süreci tamamlayacağız”