Nazlı Ilıcak Sakarya'ya gelip teslim oldu! Nazlı Ilıcak Sakarya'ya gelip teslim oldu!

Olay, 5 Nisan 2022'de Serdivan ilçesi Kemalpaşa Mahallesi Gündoğan Sokak'ta meydana gelmiş, tapu meselesi yüzünden çıktığı iddia edilen kavgada evleri yakın olan Ç.G. (54), kardeşi Bedri (65), kardeşinin eşi Duriye (59) ve kardeşinin oğlu Tuncay Güler'e (31) tüfekle kurşun yağdırarak öldürmüştü. 
Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro ekiplerince yapılan operasyonda aile katliamı gerçekleştiren cinayet şüphelisi ve şüpheliye kaçmak için yardımcı olan M.T.T., Karasu ilçesinde yakalanarak gözaltına alınmıştı. 
aile_katliami_yapmisti3-1
Tutuklu yargılanan Ç.G.’nin Sakarya 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanmasına devam edildi. Salonda sanık, müştekiler ile taraf avukatları hazır bulundu. Bir önceki duruşmada beklenen Adli Tıp Kurumu (ATK) raporunun zapta geçirilmesinin ardından başlayan duruşmada, müşteki avukatı eksik hususların giderilmesi yönünde beyanda bulundu. Taraf avukatları ise ATK raporunda aleyhe olan hususlara katılmadıklarını belirtirken, sanık Ç.G. ise ATK raporuna bir diyeceğinin olmadığını söyledi. Mahkeme heyeti ise mütalaasını vermesi için dosyanın cumhuriyet savcısına gönderilmesine, sanığın tutukluluk halinin devamına hükmederek, gelecek duruşma karar vereceğini söyledi. Sanığın bir sonraki duruşması ise 18 Ocak 2024 tarihinde yapılacak.

aile_katliami_yapmisti4-1