IŞIKSU MAHALLE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Bülbül ve Alkaş KKTC’de Bülbül ve Alkaş KKTC’de

Başkan Mutlu Işıksu, ziyaretlerle ilgili düşüncelerini paylaşarak, “Adapazarı'mız için el ele, gönül gönüle. 15 Temmuz Camili ve Güneşler Merkez mahalle ziyaretlerimizle gönül bağlarımızı daha da güçlendirdik. Hemşehrilerimizin samimi sohbetleri bizleri mutlu etti, Allah hepsinden razı olsun. Bağlar Mahallesi Muhtarımız Hikmet Altun'a da gecenin sonunda misafir olarak geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Birlikte aşamayacağımız engel, çözemeyeceğimiz sorun yok. Hep birlikte, daha ileriye...” ifadelerini kullandı.

6 Q1 A2562

AŞKLA ÇALIŞMAYA DEVAM

Ziyaretleri değerlendiren AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, "Adapazarı'mızın her mahallesine ulaşmak ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için yoğun bir gayret gösteriyoruz. Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu ile birlikte çalışarak, Adapazarı'nı daha yaşanabilir ve modern bir şehir haline getirmek için projelerimize devam edeceğiz. Bugün de 15 Temmuz Camili ve Güneşler Merkez mahallelerimizdeki kıymetli hemşehrilerimizle bir araya gelerek taleplerini dinledik. Hep birlikte, aşkla çalışmaya devam” dedi.

6 Q1 A2444

DAHA GÜZEL YARINLAR İÇİN

Bağlar Mahallesi Muhtarı Hikmet Altun da ziyaret edilerek geçmiş olsun dilekleri iletildi. Ziyaretlerin, mahalle sakinlerinin yoğun ilgisi ve memnuniyetiyle tamamlandığı belirtildi. Başkan Işıksu, hemşehrileriyle olan güçlü gönül bağlarının, Adapazarı'nın daha güzel yarınlara hazırlanmasında önemli bir rol oynayacağını vurguladı.

6 Q1 A25076 Q1 A24046 Q1 A21886 Q1 A22886 Q1 A19996 Q1 A1818

Editör: Zhantor Jateey