Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşlı Destek Merkezi, (YADEM) yaşlıların sağlıklı ve dinç kalması, sosyal yaşamın merkezinde yer alması için birbirinden güzel aktiviteler düzenliyor. Sosyal hizmetler alanında faaliyetlerini artıran ve farklı uygulamalar hayata geçiren Büyükşehir YADEM, yaşlılar için tabiatın kalbinde huzur dolu bir organizasyon gerçekleştirdi.
Yadem Gezi2

Bu iller sıcaktan kavrulacak! Bu iller sıcaktan kavrulacak!

Ormanda oksijen dolu bir gün
Her alanda faaliyet gösteren ekibiyleyaşlıların en iyi arkadaşı olan YADEM, kalabalık bir grupla birlikte Sakarya İl Ormanı Tabiat Parkı’na gitti. Doğanın benzersiz güzelliğini hisseden yaşlılar, yeşilin tonları arasında güzel bir yolculuğa çıktı. Egzersizler yapan, orman içi yollarında uzun mesafe yürüyen yaşlılar oksijen dolu keyifli günü yemek ikramıyla sonlandırdı.
Yadem Gezi3

“Onları yalız bırakmıyoruz”
Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Sakarya’da bize ihtiyaç, bir omuz arayan her bir yaşlımıza ulaşmak için çalışıyor ve onları yalnız bırakmıyoruz. Bu yaz sezonunda da birbirinden güzel etkinliklerde hep birlikte olacağız. Sosyal yaşamın merkezinde kalmaya devam edecekler” denildi. 

Yadem Gezi4

 

Editör: Ayşen Kolçak