10 kiloluk turna balığı yakaladılar 10 kiloluk turna balığı yakaladılar

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMAMIŞTI

Geçtiğimiz sene 20 Haziran’da makamında çalıştığı sırada fenalaşan 59 yaşındaki Kılıç, ihbar üzerine gelen sağlık ekiplerince Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılmıştı. Kalp krizi geçirdiği belirlenen Kılıç, burada yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetmişti. Başkan Kılıç’ın ölümü sevenlerini ve siyaset camiasında büyük bir hüzün yaratmıştı.  Başkan Fevzi Kılıç'ın ölümünün ardından tam bir yıl geçerken Kılıç'ın vefatı ile birlikte büyük üzüntü yaşayan ve cenaze programında gözyaşlarına hakim olamayan AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Kılıç için anma mesajı yayımladı.

G Qgu B X Y A Aqqvd

ZAMAN GEÇİYOR ACISI GEÇMİYOR!

Başkan Tever, mesajında şu ifadelere yer verd;, "Zaman geçiyor ama her şeyden önce bize abilik yapan ve dost olan Fevzi Başkanımızın acısı ve özlemi hiç geçmiyor. Biz her zaman samimiyetine, iyi niyetine, doğruluğuna ve davasına olan inancına şahitlik ettik. Şehrimize ve hemşehrilerimize hizmetlerini asla unutmayacağız! Vefatının sene-i devriyesinde Fevzi Başkanımızı rahmetle ve özlemle anıyorum. Ruhu şâd, mekânı cennet olsun inşallah."

ANMA PROGRAMI DÜZENLENECEK!

Öte yandan başkan Tever, merhum başkan Fevzi Kılıç için bugün akşam namazına müteakip Adapazarı Tozlu Camii’nde Kur’an-ı Kerim tilaveti ve anma programı düzenleneceğini belirtti. Tever, Fevzi Kılıç’ın ölümün 1’inci yıldönümü dolayısıyla düzenlenecek anma programına başkan Kılıç'ı seven tüm insanları davet etti.

Editör: Zhantor Jateey