Sakarya Ticaret Borsası sanata ve kültüre verdiği önemi bir kez daha ortaya koyarak bünyesindeki koro ile yaz konserini gerçekleştirdi. Konser, Serdivan Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Konsere il protokolü, sivil toplum kuruluşu başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Stb Yaz Konseri3

Konserin açılış konuşmasını gerçekleştiren STB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, “Sakarya Ticaret Borsası olarak sanata ve kültürel etkinliklere verdiğimiz önemi her fırsatta ortaya koymak için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Bu çabanın bir göstergesi olarak, halk konserimizin üçüncüsüyle tekrar karşınızdayız. Hepiniz buraya katılım sağlayarak, kıymetli zamanınızı bizlere ayırdınız. Hepiniz için ayırdığımız bu zamanın özel ve keyifli geçmesini diliyorum. Bu güzel etkinliğin gerçekleşmesinde emeği ve desteği bulunan; başta Sakarya Ticaret Borsası Meclis Başkanımız, Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerimize, bu salonu bize tahsis eden Serdivan Belediye Başkanımıza, Koro Şefimiz TRT Sanatçısı İlker Gökkaya’ya ve koromuzda yer alan gönüllü koristlerimizin her birine teşekkür ediyorum” dedi.
Stb Yaz Konseri2

Yoğun katılımın olduğu konserde Türk halk müziğinden eşsiz eserler seslendirildi. Konser, Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç’in Koro Şefi İlker Gökkaya’ya teşekkür çiçeği takdim etmesiyle sona erdi.  

Karagöl Yaylası’nda unutulmaz yolculuk Karagöl Yaylası’nda unutulmaz yolculuk

Stb Yaz Konseri4

Editör: Ayşen Kolçak