ZİYARET ETTİLER

Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Sakarya İl Başkanı Hüseyin Yetkiner ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Yetkiner ziyarette, iyi dileklerini ve temennilerini ileterek Başkan Alemdar’ın yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Alemdar Mttb (2)

GENÇLERİMİZ BİZİM GELECEĞİMİZ!

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Siz gençlerimiz bizlerin geleceğisiniz. Bu yüzdendir ki gençliğe ulaşmak ne kadar önemliyse davaya sahip çıkmak da son derece önemli. Bu minvalde siz kıymetli MTTB gençliğinin şehrimiz adına gerçekleştirdiği faaliyetleri çok önemli buluyoruz. Ziyaretiniz için teşekkür ediyor, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum” şeklinde konuştu.

Kırım Türklerinin sürgüne gönderilişi unutulmadı Kırım Türklerinin sürgüne gönderilişi unutulmadı

Alemdar Mttb (3)

“ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN”

Yıl içerisinde Sakarya gençliğine yönelik gerçekleştirecekleri faaliyetler hakkında bilgi veren İl Başkanı Hüseyin Yetkiner, “Yeni görevinizin şehrimiz, ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Çalışmalarınıza ve hizmetlerinize şahit olduğumuz sizlerin, şehrimiz ve vatandaşlarımız için hayırlı hizmetler yapacağınızdan eminiz. Rabbim yardımcınız olsun” dedi.

Alemdar Mttb (1)