Pamukova ilçesinde yaşayan Nuran Kul (54), iki ay önce akciğer kanserinden eşini kaybetti. İddiaya göre, eşi vefat ettikten sonra Kul’u bir adam telefonla sürekli arayarak rahatsız etmeye başladı. Uyarılarına kulak asmayan adamı parkta gören Nuran Kul,  adama tokat atarak dövdü. O anlar ise cep telefonu kamerası ile saniye saniye kaydedildi. 

Rahatsiz Eden Adami Dovdu8
Şahsın kendisini telefonla arayarak rahatsız ettiğini söyleyen Nuran Kul, “Güzel bir Osmanlı tokadını yedi, çevredeki vatandaşlar geldi elimden aldı. Daha sonra kalktı gitti. Eşim öleli daha iki ay oldu, onun acısını unutmadım. Uyardığım halde yine aynısını yaptı. Telefonda sürekli rahatsız ediyordu. Ben kendisine eşimi yeni kaybettiğimi söyledim, derdim çok dedim. İki tane torunum var onlara bakıyorum, yaptığın terbiyesizlik diyerek birkaç defa uyardım, dinlemedi” dedi.

Rahatsiz Eden Adami Dovdu9
Şahsı tanımadığını ve numarasını üye olduğu bir dernekten aldığını ifade eden Kul, “Aramaya devam etti ‘para vereyim, yardımcı olayım’ dedi. Ben de ‘senin paranı istemiyorum, beni rahatsız etme' dedim. Kendisine ‘tuttuğum yerde seni döverim’ diye de söyledim. Bana bir şey yapamazsın dedi. Parka geldiğinde yanına gittim, telefonda söylediklerini şimdi de söyle deyince hiçbir şey diyemedi. Osmanlı kadını olduğum için Osmanlı tokadını yapıştırdım ona. Sonra tuttum yere attım, yerde de biraz hırpaladım. Daha sonrasında çevredeki erkekler geldi elimden aldılar onu. Giderken arkasından bir tekme daha attım. Tanıdığım bir şahıs değil. Sokak hayvanları derneği var oraya yardımcı oluyoruz, oradan numaramız her yere gidebiliyor” diye konuştu.

Rahatsiz Eden Adami Dovdu3

Rahatsiz Eden Adami Dovdu4

Rahatsiz Eden Adami Dovdu5

Çanak antenin altında kalmaktan kıl payı kurtuldu Çanak antenin altında kalmaktan kıl payı kurtuldu

Rahatsiz Eden Adami Dovdu6

Rahatsiz Eden Adami Dovdu7