HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİ

31 Mart Yerel Seçimleri sonrası Adapazarı Belediye Başkanı seçilen Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, teşkilat ve meclis üyeleri Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Işıksuu (1)

ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM

Ziyaret sonrası sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan başkan Alemdar ''Adapazarı Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu, İlçe Başkanımız Samet Çağlayan, teşkilat ve meclis üyelerimizi ağırladık. Tebrik ve dilekleri için şükranlarımı sunuyorum. Biz gücümüzü birlikteliğimizden alıyoruz'' dedi.

Bakkallardan Başkan Karakullukçu’ya ziyaret Bakkallardan Başkan Karakullukçu’ya ziyaret

Işıksuu (4)

BİRLİKTE BEREKET VAR

Başkan Mutlu Işıksu da, "Birlikte bereket var. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Alemdar'ı, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanımız Samet Çağlayan, İlçe Teşkilatımız, Meclis Üyelerimiz ve Belediye Başkan Yardımcılarımızla birlikte makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerimizi ilettik. Yusuf Başkanımızla birlikte daha güçlü Sakarya için çok çalışacak ve şehrimize en güzel eser ve hizmetleri kazandıracağız inşaallah. Sakarya'mıza yeniden hayırlı ve uğurlu olsun" dedi.

Işıksuu (3)Işıksuu (2)