SERTİFİKA TAKDİM ETTİ

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlutarafından Başkan İrfan Püsküllü ‘ye aile korumasından uzak olan çocuklara destek sağlamak amacıyla yürütülen faaliyet kapsamında ‘Yetim ‘Hamilik Sertifikası’ takdim edildi. İş dünyasının beklenti ve ihtiyaçları konusunda karşılıklı fikir alışverişinin bulunulduğu ziyarette, iş dünyası temsilcileri ile yerel yönetim arasında kurulan sağlam iletişimin ve ortak çalışma konuları üzerine konuşuldu.

Hendek Müsi̇ad (1)

BAŞARILAR DİLİYORUZ

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, ziyarette yaptığı konuşmada; "Hendek Belediye Başkanı Sayın İrfan Püsküllü ‘nün yeni görevi dolayısıyla kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. İş dünyası olarak, yerel yönetimlerle iş birliği içinde olmak ve bölgemizin kalkınmasına katkı sağlamak amacıyla buradayız. Sakarya’nın ve Hendek'in ekonomik ve sosyal potansiyelini daha da artırmak adına yerel yönetimlerimizle iş birliğimiz devam edecek. Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ‘ye yeni görevinde başarılar diliyoruz.Destek ve işbirliğimiz sürecek” diye konuştu.

Hendek Müsi̇ad (2)

Boz ayının orman gezintisi fotokapana takıldı Boz ayının orman gezintisi fotokapana takıldı

HAMİLİK SERTİFİKASI

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek şunları söyledi;“MÜSİAD Sakarya Şubesi Yönetimine nazik ziyaretleri için öncelikle teşekkür ediyorum. İş dünyası ile yerel yönetimlerin arasındaki iş birliğinin önemini vurgulayan bu tür ziyaretler, bölgemizin kalkınması ve refahı için hayati öneme sahip. İş dünyasının beklenti ve ihtiyaçlarını anlamak ve onlara destek olmak, belediye olarak bizim öncelikli hedeflerimizden biridir. Başkanımız sağ olsun ziyaretinde bizlere aile korumasından uzak olan çocuklara destek sağlamak amacıyla yürütülen faaliyet kapsamındaYetim ‘Hamilik Sertifikası’ da takdim ettiler. Kendilerine ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum. İşbirliğimiz güçlenerek devam edecek” dedi.