Yangın Haberleri

yangın haberleri ve güncel yangın gelişmeleri, yangın ile ilgili tüm video, yangın fotoğrafları ve yangın haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


ASAYİŞ

Sakarya’da orman ürünleri fabrikasında çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile büyümeden söndürüldü.

ASAYİŞ

Sakarya’da bir ahırda çıkan ve besi çiftliğine de yayılan yangın sonucu kurbanlık 25 büyükbaş telef oldu.

ASAYİŞ

Sakarya’da bir besi çiftliği alev alev yanarken, yangında çok sayıda kurbanlık büyükbaş telef oldu, bir kişi ise dumandan etkilendi.

ASAYİŞ

Sakarya’nın Kocaali ilçesinde fındıklık bahçesinde temizlik için yakılan ateş, rüzgarın etkisiyle ormanlık alana sıçradı. Yangında 5 dönümlük alan zarar gördü.

ASAYİŞ

Sakarya'nın Hendek ilçesinde meyve kasaları tutuştu. Çıkan yangın bir barakaya da sıçradı.

ASAYİŞ

Sakarya’nın Erenler ilçesinde çıkan yangında tek katlı ev alev topuna döndü.

ASAYİŞ

Sakarya’da yaşlı bir adamın bayram günü ısınmak için evinde çalıştırdığı elektrikli battaniye yangına sebep olurken, iki katlı ev kullanılamaz hale...

ASAYİŞ

Sakarya’nın Karasu ilçesinde 3 katlı binanın çatısında çıkan yangına müdahale eden itfaiye erlerinin mücadelesi, aksiyon sahnelerini aratmadı.

ASAYİŞ

Anadolu Otoyolu Sakarya geçişinde tırın alev topuna döndüğü yangın anları cep telefonu kamerası ile saniye saniye kaydedildi.

ASAYİŞ

Anadolu Otoyolu Sakarya geçişinde elyaf iplik yüklü tırda yangın çıktı. Tırın çekicisinin tamamen yanarak hurdaya döndüğü yangında, dorse kısmında bulunan...

ASAYİŞ

Sakarya’da 3 katlı bir binanın çatısında çıkan ve paniğe sebep olan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.

ASAYİŞ

İstanbul Beşiktaş’ta 16 katlı bir binanın alt katında bulunan gece kulübünde tadilat sırasında çıkan yangında 29 kişinin hayatını kaybettiği belirtildi.

/**/