Yakalandı Haberleri

yakalandı haberleri ve güncel yakalandı gelişmeleri, yakalandı ile ilgili tüm video, yakalandı fotoğrafları ve yakalandı haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


ASAYİŞ

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya 25 ilde düzenlenen “Kuyu-8” Operasyonlarında, 54 şüphelinin yakalandığını açıkladı.

ASAYİŞ

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 29 ilde Fethullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yönelik düzenlenen “KISKAÇ-20” operasyonlarında 108 şüpheli yakalandığını bildirdi.

ASAYİŞ

Sakarya'da son bir ayda haklarında kesinleşmiş hapis cezası ve yakalama kararı bulunan 971 şahıs jandarma ekiplerince yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya Emniyet Müdürlüğü tarafından İstanbul'dan Sakarya'ya uyuşturucu madde getirecekleri tespit edilen 4 ayrı gruba yönelik operasyon gerçekleştirildi.

ASAYİŞ

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı tarafından Göçmen Kaçakçılığı ile mücadele kapsamında Aralık ayında müdahale edilen 105 kaçak geçişte 244 göçmen yakalanarak...

ASAYİŞ

Sakarya’da eski kız arkadaşı ile birlikte ağabeyi ve eşinin bulunduğu otomobile kurşun yağdıran saldırgan, sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.

ASAYİŞ

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Sakarya dahil 9 ilde düzenlenen “Kahramanlar-37” operasyonunda 29 kişinin yakalandığını duyurdu.

ASAYİŞ

Sakarya’ya iki farklı ilden uyuşturucu getirmek isteyen şahıslar polis ekiplerince düzenlenen operasyonla yakalandı.

ASAYİŞ

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 37 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen “Kafes-18 Operasyonu” kapsamında 39 organize suç yapısının çökertildiğini açıkladı.

ASAYİŞ

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince gerçekleştirilen çalışmalarda haklarında kesinleşmiş hapis cezası ve yakalama kararı bulunan 517 şahıs yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya’da polis ekiplerince yasadışı silah imal eden ve ticaretini yapan şahıslara yönelik gerçekleştirilen operasyonda 2 şüpheli yakalandı.

ASAYİŞ

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, futbol maçlarındaki bahis ve şans oyunlarıyla ilgili düzenledikleri 'Sibergöz' operasyonunda 43 şüphelinin yakalandığını duyurdu.

/**/