Skunk Haberleri

skunk haberleri ve güncel skunk gelişmeleri, skunk ile ilgili tüm video, skunk fotoğrafları ve skunk haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


ASAYİŞ

Sakarya'nın 3 ilçesinde jandarma ekipleri bahçe ile ormanlık alana kenevir ve skunk ekenler tek tek tespit edildi.

ASAYİŞ

İstanbul’dan uyuşturucu getirdikleri tespit edilen 5 şüpheli, Sakarya’da polis ekiplerince gerçekleştirilen operasyonla yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinde Ocak ayı içerisinde 187 operasyon gerçekleştirilirken, çok miktarda uyuşturucu ve aparat ele geçirildi.

ASAYİŞ

Sakarya Emniyet Müdürlüğü tarafından İstanbul'dan Sakarya'ya uyuşturucu madde getirecekleri tespit edilen 4 ayrı gruba yönelik operasyon gerçekleştirildi.

ASAYİŞ

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı tarafından kaçakçılık ve uyuşturucu ile mücadele kapsamında gerçekleştirilen 147 operasyonda yaklaşık 2 kilogram uyuşturucu maddenin yanı...

ASAYİŞ

Sakarya’ya iki farklı ilden uyuşturucu getirmek isteyen şahıslar polis ekiplerince düzenlenen operasyonla yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya’da jandarma ekiplerince kaçakçılıkla mücadele çerçevesinde gerçekleştirilen operasyonlarda yakalanan 176 kişiden 7’si tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ASAYİŞ

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, zehir tacirlerine yönelik 48 ilde düzenlenen “Narkogüç-38” operasyonunun başarıyla tamamlandığını belirtti.

ASAYİŞ

İl Jandarma Komutanlığı tarafından şehir genelinde asayiş, uyuşturucu ile mücadele, terör ile mücadele ve trafik alanında yapılan çalışmaları tek tek...

ASAYİŞ

Malatya'da ele geçirilen 372 kilogram skunk maddesinin şüphelisi olan şahıs Sakarya'da Anadolu Otoyolu'nda yakalandı.

/**/