Ruhsatsız tabanca Haberleri

ruhsatsız tabanca haberleri ve güncel ruhsatsız tabanca gelişmeleri, ruhsatsız tabanca ile ilgili tüm video, ruhsatsız tabanca fotoğrafları ve ruhsatsız tabanca haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


ASAYİŞ

Kasten adam öldürme suçundan 14 yıl hapis cezası bulunan şahıs, Sakarya’da jandarma ekiplerince yakalandı.

ASAYİŞ

İstanbul’dan uyuşturucu getirdikleri tespit edilen 5 şüpheli, Sakarya’da polis ekiplerince gerçekleştirilen operasyonla yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya'da İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan kontrol ve denetimlerde çok sayıda mühimmat ve çalıntı mal ele geçirilirken, 47 şahıs yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya Emniyet Müdürlüğü tarafından İstanbul'dan Sakarya'ya uyuşturucu madde getirecekleri tespit edilen 4 ayrı gruba yönelik operasyon gerçekleştirildi.

ASAYİŞ

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, ruhsatsız silah taşıyanlar ile silah kaçakçılarına yönelik "Mercek-8" operasyonunda bin 335 silah ele geçirildiğini bildirdi.

ASAYİŞ

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, aralarında Sakarya’nın da bulunduğu 73 ilde silah kaçakçılarına yönelik düzenlenen Mercek-7 operasyonunda bin 264 şüphelinin gözaltına...

ASAYİŞ

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, zehir tacirlerine yönelik 48 ilde düzenlenen “Narkogüç-38” operasyonunun başarıyla tamamlandığını belirtti.

ASAYİŞ

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 73 ilde son 3 günde düzenlenen Mercek-4 operasyonlarında bin 127 şüpheli şahsın gözaltına alındığını açıkladı.

ASAYİŞ

Sakarya’da polis ekiplerince yasadışı silah imal eden ve ticaretini yapan şahıslara yönelik gerçekleştirilen operasyonda 2 şüpheli yakalandı.

/**/