Öğretmen Haberleri

öğretmen haberleri ve güncel öğretmen gelişmeleri, öğretmen ile ilgili tüm video, öğretmen fotoğrafları ve öğretmen haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


GÜNDEM

Millî Eğitim Bakanlığı'nca, velilerin okul müdürü ve öğretmen görüşmelerini dijital ortama taşıyan "okul randevu sistemi" hayata geçirildi.

GÜNCEL

Sakarya'da öğretmenliği bıraktıktan sonra ev hanımlarıyla 12 kişilik ekip kuran Merve Uğurlu, müşterilerinin talepleri üzerine evlerdeki kapı, mutfak dolapları ve...

GÜNCEL

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 3 bin 705 personeli ilgilendiren promosyon ihalesine çıkmıştı. İhaleyi 29 bin 200 liraya Yapı Kredi...

GÜNCEL

Adapazarı Namık Kemal Ortaokulu öğretmenlerinden Hasan Özdemir (37), geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

EĞİTİM

Türk Eğitim-Sen’in araştırmasına göre, 2023-2024 eğitim-öğretim yılında Türkiye’de ücretli öğretmen sayısının 71 ilde 66 bin 780 olduğu açıklandı.

GÜNCEL

Serdivan'da görevli 60 öğretmen, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen organizasyonla, Batman'ın Kozluk ilçesinde 2017'de teröristlerin saldırısı sonucu 22 yaşında...

EĞİTİM

Sakarya Valiliği himayesinde İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından sürdürülmekte olan “Öğretmenin emeği sohbetin demi” öğretmen buluşmalarının 22’ncisi Geyve ilçesinde gerçekleşti.

GÜNCEL

Hatay’daki depremde eşi ve kızıyla birlikte hayatını kaybeden öğretmen Nimet Rifaioğlu’nun yazmakta olduğu kitabı, meslektaşları tarafından tamamlandı.

GÜNCEL

SUBÜ İletişim Topluluğu, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Sapanca Gazipaşa İlkokulu ve Nebiye Ertan İlkokulu’ndaki öğretmenlerin gününü kutladı.

GÜNDEM

Sosyal paylaşım platformlarından başlayarak okullar arasında hızla yayılan bir tehlike olan "kanlı para" isimli oyun, yayılmaya devam ediyor.

EKONOMİ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan asgari ücret ile ilgili, “Herkesin mutabık kaldığı bir tutarda uzlaşılacağını ümit ediyoruz” dedi.

/**/