Motosiklet Haberleri

motosiklet haberleri ve güncel motosiklet gelişmeleri, motosiklet ile ilgili tüm video, motosiklet fotoğrafları ve motosiklet haberleri Medya Detay Bilişim Teknolojileri - Sakarya'dan Güncel Haber sitemizde


ASAYİŞ

Bayram tatili ile birlikte Sakarya genelinde jandarma ekipleri trafikteki denetimlerini yoğunlaştırdı.

ASAYİŞ

Fatih’te bulunan İSPARK’a motosikletle gelen 2 şüpheli, bir şahsı bacağından silahla vurarak 110 bin dolarını çaldı. Dehşete düşüren hırsızlık anları...

ASAYİŞ

Sakarya'da motosiklet üstünde motosiklet taşıyan sürücü ile motosikletin üstünde yatarak trafiği tehlikeye sokan kişi kameralara yansıdı.

GÜNCEL

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre trafiğe kaydettirilen motosiklet sayısı bu yıl 1 milyona yaklaştı.

ASAYİŞ

Sakarya'da kontrolden çıkan motosiklet park halindeki otomobile çarpıp hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam ederken o anlar kameralara yansıdı.

ASAYİŞ

Sakarya Emniyet Müdürlüğü, Şubat ayı içerisinde suç ve suçlularla mücadele kapsamında gerçekleştirilen operasyonlarda 672 şahıs yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya'da İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan kontrol ve denetimlerde çok sayıda mühimmat ve çalıntı mal ele geçirilirken, 47 şahıs yakalandı.

ASAYİŞ

Sakarya’da düğün konvoyunda motosiklet ile seyir halinde olan bir şahıs silah ile havaya rastgele ateş açtı.

ASAYİŞ

Sakarya'da motosiklet yolun ortasında duran kamyonete çarpan sürücü kaskı sayesinde yara almadan kurtulurken, kaza anı ise güvenlik kamerasına yansıdı.

ASAYİŞ

Sakarya'da dikkatsizlik ve kural ihlalleri neticesinde meydana gelen motosiklet kazaları, Kent Güvenlik Yönetimi Sistemi (KGYS) kameralarına yansıdı.

ASAYİŞ

Sakarya’da hafif ticari araç ile motosikletin çarpışması neticesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.

ASAYİŞ

Sakarya’da düşük hacimli bir motosikletin tonluk kamyoneti çektiği ve kamyonetin kasasında 2 kişinin yolculuk ettiği anlar cep telefonuyla kaydedildi.

/**/